لاغری چشم‌گیر علی دایی در روزهای دوری از فوتبال!

علی دایی اسطوره فوتبال ایران و ملقب به شهریار فوتبال این روزها در سکوت خبری به مدیریت پروژه ها و فروشگاه ها و برندهایش مشغول است. دایی جدیدا از دو برند مطرح خودش یعنی عطر و عینک رونمایی کرده است. شهریار فوتبال ایران در دو سال گذشته روزگار سختی را گذرانده است. ایشان در عکس های جدیدش نشان می دهد که لاغر شد. در ادامه سایت ورزشی با لاغری چشم‌گیر علی دایی در روزهای دوری از فوتبال! همراه شوید.

لاغری چشم‌گیر علی دایی در روزهای دوری از فوتبال!

به گزارش سایت ورزشی، عکسی از علی دایی جدیدا منتشر شد که نشان می دهد در حال برگشتن به فرم ایده آل خودش در زمان بازی های فوتبالش است. ایشان بعد از دوری از فوتبال یک مدت حسابی چاق شده بود. این روزها نیز به بیزینس های شخصی خودش می پردازد. قبلا نیز در تیم ملی گل های زیادی به ثمر رساند و آقای گل جهان شد. علی در سطح اول فوتبال جهان برای باشگاه های مطرحی همچون بایرن مونیخ بازی کرده است. علی دایی نیز به استایل و بدن خودش اهمیت می دهد و ورزش بدنسازی نیز انجام می دهد.

ساعت پوست تمساح علی دایی غوغا کرد

او بعد از خداحافظی از دنیای فوتبال و نشستن روی نیمکت مربیگری یکباره افزایش وزن گرفت و دیگر آن بازیکن قد بلند نبود. حالا عکس های جدیدی از ایشان در کنار فرهاد کاظمی منتشر شده که نشان می دهد با کاهش وزن قابل توجهی روبرو شده است. قطعا کاهش وزن و تناسب اندام فوق العاده مد نظر تمام بازیکنان بازنشسته فوتبال است. دایی نیز از این قائده مستثنی نیست. چاقی و اضافه وزن یکی از مشکلاتی است که بیشتر بازیکنان بعد از کنار گذاشتن ورزش مخصوصا فوتبال با آن روبرو می شوند. اما برخی به ورزش هایی نظیر بدنسازی و فیتنس روی می آورند که حسابی فرم ایده آل خود را نگه می دارند. البته تغذیه نیز تاثیرگذار است.

 

لاغری چشم‌گیر علی دایی در روزهای دوری از فوتبال!

mohamadnd
20 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *