تصمیم نکونام برای رویارویی با سپاهان

جواد نکونام با تغییر در ترکیب به مصاف سپاهان می‌رود. در این پست از ورزشی، به تصمیم نکونام برای رویارویی برای سپاهان می‌پردازیم.

ترکیب احتمالی استقلال یک سورپرایز بزرگ خواهد داشت. احتمالا جواد نکونام با یک تغییر غیرمنتظره و سیستم متفاوت نسبت به دیدار برابر قبلی ملوان، تیمش را به مصاف سپاهان می‌فرستد.

تصمیم نکونام برای رویارویی با سپاهان

در حساس‌ترین رقابت هفته سوم مسابقات لیگ برتر، سپاهان در ورزشگاه نقش جهان اصفهان میزبان استقلال خواهد بود. احتمالا جواد نکونام برای این دیدار تغییر مهمی را نسبت به بازی قبل برابر ملوان در ترکیب تیمش ایجاد خواهد کرد. شاید این سرمربی سلیمی، تیمش را با سه مدافع روانه میدان کند.

سرمربی جوان آبی‌‌پوشان می‌خواهد تا پس از دو بازی ابتدایی و استفاده از سیستم چهار دفاعه، در دیدار امروز با تغییر ترکیب و با سیستم 352 پای به زمین مسابقه بگذارد. ترکیبی که شاید جالب توجه باشد.

کاپیتان استقلال حسینی با یک نجات خوب برابر با صنعت نفت و مهار یک پنالتی برابر ملوان، از روحیه بالایی برخوردار است. او امید دارد که در بازی امروز نیز دروازه تیمش را بسته نگه دارد.

نکونام برای این دیدار با تغییر ارنج و اضافه شدن ایمان سلیمی به مدافعین، به دیدار سپاهان می‌رود. او قصد دارد با استفاده از سیستم 352 برابر تیم مورایس به میدان برود. چشمی در بازی قبل کنار محمدحسین مرادمند در خط دفاعی بود. و حالا سلیمی در کنار این دو نفر برابر حریف اصفهانی صف‌آرایی می‌کند.

کادر فنی استقلال باور خاصی به ابوالفضل جلالی دارد. این بازیکن امروز نیز در سمت چپ خط دفاعی بازی خواهد کرد. او باید رامین رضاییان را در این بازی کنترل کند. صالح حردانی نیز که فصل را با گلزنی آغاز کرد، در سمت راست بازی خواهد کرد.

با چشمی در خط دفاع، زبیر نیک نفس تنها هافبک دفاعی تخصصی استقلال است. مأموریت این بازیکن مهار هافبک‌های طراح سپاهان است. جلوتر از او، آرش رضاوند و مهدی مهدی پور بازی می‌کنند. دو بازیکنی که در دو هفته اول، کاملا در خدمت تیم بازی کرده و روی گل‌های استقلال نیز تاثیرگذار بودند.

استقلال امروز با دو مهاجم به زمین می‌رود. کوین یامگا یکی از این نفرات خواهد بود که امیدوار به جبران آن موقعیت بزرگ از دست رفته، در دیدار برگشت فصل قبل برابر سپاهان است.

دیگر مهاجم تیم، ارسلان مطهری است. بازیکنی که طلسم گل نزنی‌هایش را در آبادان شکست. او امیدوار است یک بار دیگر گلزنی برابر سپاهان را تکرار کند.

ترکیب احتمالی استقلال برای دیدار با سپاهان:

سیدحسین حسینی – محمدحسین مرادمند – روزبه چشمی – ایمان سلیمی – صالح حردانی – ابوالفضل جلالی – زبیر نیک نفس – آرش رضاوند – مهدی مهدی پور – کوین یامگا – ارسلان مطهری

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *