میسون مانت کی باز می‌گردد؟ | تاریخ بازگشت مانت از مصدومیت

منچستریونایتد مصدومیت و تاریخ بازگشت مانت از مصدومیت را مشخص کرد. در این پست از ورزشی به تاریخ بازگشت ستاره یونایتد می‌پردازیم.

مانت در شکست مقابل تاتنهام دچار مصدومیت شد. این هافبک در پنجره تابستانی از چلسی قرارداد امضا کرد. او دو بازی بعدی لیگ برتر را از دست خواهد داد.

تاریخ بازگشت مانت از مصدومیت

منچستریونایتد تایید کرد که میسون مانت به دلیل مصدومیت تا پایان تعطیلات ملی از میادین دور خواهد بود.

این هافبک در پنجره نقل و انتقالات تابستانی با مبلغ 55 میلیون پوند از چلسی به منچستریونایتد ملحق شد. او قراردادی 4 ساله با گزینه ای برای یک سال دیگر امضا کرد.

مانت هر دو بازی شیاطین سرخ در لیگ برتر فصل 2023/24 را در ترکیب اصلی آغاز کرده است. هم در بازی شکست وولوز در اولدترافورد و باخت به تاتنهام هاتسپر در روز شنبه در شمال لندن.

در جریان بازی آخر، هافبک در دقیقه 85 از زمین خارج شد. منچستریونایتد اکنون تایید کرده است که این تعویض به دلیل مصدومیت بوده است: “میسون مانت به دلیل مصدومیتی که در دیدار هفته گذشته با تاتنهام هاتسپر رخ داد، قرار است بازی شنبه مقابل ناتینگهام فارست را از دست بدهد.

انتظار می‌رود این مصدومیت کوچک، مانت را تا تعطیلات بین‌المللی ماه آینده دور نگه دارد.

هافبک انگلیسی هر دو بازی ما در لیگ برتر را تا اینجای فصل پس از اولین بازی رقابتی خود برای این باشگاه در پیروزی 1-0 هفته گذشته مقابل ولورهمپتون واندررز در اولدترافورد آغاز کرده است.

این مصدومیت قرار است بازی مونت آف منچستریونایتد با ناتینگهام فارست و سپس، شاید مهمتر از آن، سفر به ورزشگاه امارات برای رویارویی با آرسنال را حفظ کند.

شیاطین سرخ در هفته های اخیر با هافبک های زیادی در ارتباط بوده اند. منچستریونایتد اکنون با شرایط شخصی با سوفیان امرابات به توافق رسیده است و حتی به طور موقت با مبلغ 29 میلیون پوند با باشگاه فعلی فیورنتینا تسویه حساب کرده است. برای امضای او این انتقال مشروط به توانایی باشگاه برای فروش دانی فن دی بیک یا اسکات مک تومینای بوده است.

Pooria
23 آگوست 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *