دردسر جدید برای استقلال

آندره آ استراماچونی سرمربی سابق تیم استقلال تهران به حالت قهر از تیم جدا شد و ایران را ترک کرد. همه چیز مشخص بود که او می خواهد قضیه را با فیفا و دادگاه عالی ورزش پیگیری کند. استراماچونی مربی ایتالیایی قرارداد دو ساله با تیم آبی ها داشت و تا پایان تاریخ آن با هیچ تیم دیگری قرارداد جدیدی امضاء نکرد تا مطالبات خود را کامل دریفات کند. ظاهرا دردسر جدید برای استقلال به وجود آمده است و شکایت جدید استراماچونی مربی سابق استقلال مطرح شده است. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه باشید.

 

دردسر تازه برای باشگاه استقلال تهران:

آندره آ استراماچونی سرمربی سابق استقلال به حالت قهر باشگاه را ترک نمود و او می خواست همانند روشی که قبلا در اروپا انجام داد بتواند در دادگاه از استقلال نیز شکایت نماید. او تا الان مبلغی حدود یک میلیون و 600 هزار یورو دریافتی داشت و هنوز حاضر نشده پای برگه رضایت را امضاء نماید.

دردسر جدید برای استقلال

زمانی که پول در حساب این مربی نشست. سرمربی سابق استقلال به وکیل خودش اعلام نمود که برگ رضایت را پر نکند و به جای او امضاء ندهد. چون بر اساس محاسباتی که انجام داد مبلغ 2400 یورو کمتر از حد تعیین شده توسط آبی های پایتخت واریز شده است. این کار به دلیل نوسانات ارزی بود و استقلالی ها در این ارتباط مشکلی نداشته بودند. اما استراماچونی ظاهرا پافشاری کرد و گفت تا زمانی همه چیز تمام و کمال پرداخت نشود خبری از رضایت نخواهد بود. استقلال 2400 یورو را هم پرداخت و استراماچونی دیروز به استقلال پیغام تازه داد.

دردسر جدید برای استقلال

مربی ایتالیایی در واکنش به اینکه چرا هنوز برگه رضایت در اختیار فیفا قرار داده نشده است. او به استقلالی ها گفت: برای چه چیزی باید رضایت بدهم؟ استقلال به دلیل 2400 یورو که دیرتر پرداخت شد الان مبلغ 400 یورو دیگر هم جریمه شده است. حتی اگر 1 یورو هم بدهکار باشد من و وکیلم پای هیچ کاغذی را امضاء نمی کنیم. الان هم 400 یورو دیگر بریزید تا رضایتنامه را دریافت کنید در غیر این صورت خبری از امضاء نمی باشد.

دردسر جدید برای استقلال

نظر مدیران استقلال درباره استراماچونی

مدیران استقلال بیان داشتند: زمانی که دیدیم استراماچونی بهانه 2400 یورویی را آورد با وجود اینکه چنین حرکتی اصلا در هیچ کجای فوتبال دنیا مورد پسند نیست، سریع این رقم را به حساب آنها واریز نمودیم تا دیگر بهانه نیاورند. اما طرح ادعای 400 یورو واقعا خنده دار است. اینکه او می خواهد از روی غرامت نیز خسارتی بگیرد. داستان بسیار خنده داری است که تابحال به گوش ما نرسیده بود. واقعا 400 یورو رقمی نیست که پرداخت نکردیم. چون اعتبار استقلال برای ما اهمیت دارد.

دردسر جدید برای استقلال

تمام مدارک مبنی بر پرداخت مطالبات و ادعای تازه این مربی راب رای فیفا فرستادیم تا خودشان تصمیم بگیرند. اگر فدراسیون جهانی فوتبال اعلام کرد این 400 یورو را هم باید بدهید که اینکار را انجام خواهیم داد، در غیر این صورت حتی یک یورو دیگر به حساب او نخواهیم ریخت. اگر فیفا ادعای استراماچونی را رد کند، با توجه به اختیارات خود می تواند بدون امضای او وکیلش، ختم پرونده را به اطلاع همه برساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *