اتفاق باورنکردنی برای ستاره برزیلی؛ نوزاد نیمار را دزدیدند!

یک باند سارقین مسلح در کشور برزیل در روز گذشته نیمار و خانواده او را به طور جدی وحشت زده کرد. گروهی افراد مسلح به منزل همسر نیمار حمله کردند و نوزاد او را می خواستند بدزدند. در ادامه سایت ورزشی با اتفاق باورنکردنی برای ستاره برزیلی؛ نوزاد نیمار را دزدیدند! همراه شوید.

اتفاق باورنکردنی برای ستاره برزیلی؛ نوزاد نیمار را دزدیدند!

به گزارش سایت ورزشی، یک گروه افراد مسلح با حمله به منزل زن نیمار در ایالت سائوپائولو در کشور برزیل قصد داشتند که نوزاد دختر تازه متولد شده اش را بدزدند. دختر نیمار ماییوه نام دارد. بر اساس گزارشات نشریه R7 برزیل، سارقین با حمله به منزل همسر نیمار، برونا بیانکاردی دست و پاهای والدین همسر او را در زمان وقوع حادثه در محل بستند و قدام به سرقت برخی اموال موجود در خانه کردند. البته در این حادثه آسیبی به والدین همسر نیمار وارد نشد. پلیس اعلام کرد که یکی از اشخاص مظنون این حادثه را دستگیر کرده است.

اتفاق باورنکردنی برای ستاره برزیلی؛ نوزاد نیمار را دزدیدند!

ظاهرا این فرد هم محله ای خانواده بیانکاردی بوده و با ورود به منزل همسر نیمار، راه را برای ورود سارقان هموار کرد. در بین سارقین دو شخص مسلح وجود داشتند. که دنبال همسر و دختر تازه متولد شده نیمار بودند. اما آنها در آن زمان وقوع حادثه در محل حضور نداشتند. با ایجاد سروصداهای مختلف همسایه های آنها به منزل بیانکاری مشکوک می شوند و سریعا با پلیس تماس می گیرند. ماموران نیز با حضور و محاصره منزل، یکی از افراد مظنون را دستگیر کرد ولی سایر سارقان که مقادیری جواهرآلات، ساعات مچی قیمتی و لباس‌های گران‌قیمت را ربودند، متواری می‌شوند. نیمار که به دلیل مصدومیت اخیرش خانه‌نشین است، هنوز به این اتفاق واکنشی نشان نداده است. به نظر شما علت سرقت و دزدی از فوتبالیست های مطرح دنیا در سال های اخیر چیست؟ لطفا نظرات تان را در بخش کامنت ها بنویسید.

نیمار طلاق می گیرد ولی جدا نمی شود

mohamadnd
8 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *