نصرت گوکچه در فینال لیگ قهرمانان

نصرت گوکچه یا نصرت نمک پاش مرد آشپز ترکیه ای که از طریق فعالیت مجازی و اینستاگرامی به شهرت زیادی رسید. و توانست در کشورهای مختلف دنیا شعبه های رستوران خود را برپا کند. اما این چهره در فوتبال دوستان زیاد طرفدار ندارد و همه از او تحت عنوان شخصیت نچسب یاد می کنند که در فینال جام جهانی به طور خاص روی سن اهدای جام حضور داشت. در ادامه سایت ورزشی با جنجال تازه نصرت گوکچه در فینال لیگ قهرمانان همراه ما باشید.

نصرت گوکچه در فینال لیگ قهرمانان

نصرت گوکچه در فینال لیگ قهرمانان

نصرت یا سالت بی در مسابقه فینال لیگ قهرمانان اروپا بین اینتر و من سیتی دیده شد. سرآشپز مشهور دنیا بعد از بازی فینال جام جهانی قطر در دسامبر سال قبل به دلیل رفتارهای ناپسند خودش در زمین مورد انتقاد افراد زیادی قرار گرفت. دوربین های حاضر در استادیوم سالت بی یا نصرت را دنبال می کردند. تصویربرداران و عکاسان تلاش کردند. که در زمان گرفتن جام جهانی توسط ستاره های آرژانتینی عکس هایی را شکار کنند. نصرت نیز از فرصت استفاد کرد و جم را از دست آنخل دی ماریا و کریستین رومرو ربود.

نصرت گوکچه در فینال لیگ قهرمانان

نصرت در ادامه بوسه ای روی جام زد که انگار خودش قهرمان شد. مدال یکی از برنده ها را نیز با دستانش گرفت و با دندانش گاز گرفت. گری لینکر در آن زمان سالت بی را یک آفت عنوان کرد. در حالی که گرگ دایک رئیس سابق اتحادیه فوتبال انگلیس ، جانی اینفانتینو رئیس فیفا را به دلیل اجازه حضور او در زمین به شدت مورد انتقاد قرار داد. با این وجود، سالت ‌بی در حال ورود به بخش VIP ورزشگاه آتاتورک استانبول، برای رویارویی امشب بین منچسترسیتی و اینتر دیده شده است. طرفداران با مشاهده او در حال ورود به زمین، به شبکه‌های اجتماعی هجوم آوردند.

نصرت گوکچه در فینال لیگ قهرمانان

یکی نوشت: «البته! او با پپ و پسرها در زمین خواهد بود و جام را بلند می‌کند.» دومی گفت: «یا مسیح، اجازه ندهید او در پایان بازی در زمین باشد. تماشای او زجرآور است.» و دیگری اضافه کرد: «امیدوارم یوفا در بیرون نگه داشتن او از زمین بهتر عمل کند.» یکی دیگر از کاربران شبکه‌های اجتماعی اضافه کرد: «این مرد بسیار شرم‌آور است.»

نصرت گوکچه در فینال لیگ قهرمانان

mohamadnd
16 ژوئن 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *