عربستان نه، ستاره یونایتد به بایرن می‌رود!

عربستان نه، ستاره یونایتد به بایرن می‌رود! طبق گزارشات اخیر “ورزشی” و باشگاه پرسپولیس بولت، در اتفاقی شگفت‌انگیز، رافائل واران، مدافع منچستریونایتد، بایرن مونیخ را برای انتقال احتمالی در پنجره آینده در ژانویه مورد توجه قرار داده است.

عربستان نه، ستاره یونایتد به بایرن می‌رود!

افتخارات واران

واران، چهار بار قهرمان لیگ قهرمانان اروپا در دوران حضورش در رئال مادرید، در تابستان 2021 به منچستریونایتد اوله گونار سولشایر رفت. با این حال، دوران حضور او در انگلیس با آسیب دیدگی همراه بوده و حضور او در زمین را محدود کرده است. مدافع فرانسوی زیر نظر سرمربی فعلی اریک تناخ برای بازیابی اعتماد به نفس کامل تلاش کرده است و از زمان مصدومیتش در بازی مقابل ناتینگهام فارست در ماه آگوست، تنها یک بازی لیگ برتر را شروع کرد.

رافائل واران در تیم ملی فرانسه
رافائل واران در تیم ملی فرانسه

اظهارات تنهاخ

تنهاخ ظاهراً گزینه‌های دفاعی دیگری را ترجیح می‌دهد. با هری مگوایر و حتی جانی اونز بر واران در بازی‌های اخیر، به ویژه شکست خانگی یونایتد مقابل کریستال پالاس. این کاهش زمان بازی بحث ها در مورد آینده واران در باشگاه را برانگیخت است.

گزارش اسکای اسپورت آلمان

به گزارش اسکای اسپورت آلمان به نقل از پرسپولیس بولت، بایرن مونیخ در حال مذاکره داخلی برای خرید واران است. با این حال، قهرمان بوندسلیگا به دلیل نگرانی در مورد دستمزد قابل توجه 14.9 میلیون پوند (18.6 میلیون دلار) واران تردید کرده است. با وجود این ملاحظات مالی، بایرن این بازیکن فرانسوی را گزینه ای جذاب می داند و قصد دارد با نزدیک شدن به پنجره نقل و انتقالات، وضعیت او را از نزدیک زیر نظر بگیرد.

رافائل واران در مصاحبه
رافائل واران در مصاحبه

بازیکنان فرانسوی

شایان ذکر است که بایرن مونیخ در حال حاضر بازیکنان فرانسوی، یعنی کینگزلی کومان و داویت اوپامکانو را در ترکیب خود دارد. خروج لوکاس هرناندز و بنجامین پاوارد از آلیانز آرنا در تابستان فرصت های بالقوه ای را برای استعدادهای تازه ایجاد کرده است. واران به طور بالقوه می تواند به جمع فرانک ریبری، بیکسنت لیزارازو و ویلی سایگنول بپیوندد که به عنوان اسطوره های دوران مدرن بایرن در نظر گرفت شد.

با این حال، گزارش ها حاکی از آن است که بایرن مونیخ به قرارداد قرضی برای واران فکر نمی کند. در عوض، انتقال دائمی می تواند هزینه قابل توجهی تا 26.3 میلیون پوند (32.9 میلیون دلار) را شامل شود.

رافائل واران در منچستر یونایتد
رافائل واران در منچستر یونایتد

نتیجه

با نزدیک شدن به پنجره نقل و انتقالات ژانویه، انتقال احتمالی رافائل واران از منچستریونایتد به بایرن مونیخ می تواند تغییر قابل توجهی در استراتژی های دفاعی هر دو باشگاه باشد. با بحث های جاری و زیر سوال رفتن آینده واران در یونایتد. دنیای فوتبال مشتاقانه منتظر تحولات بیشتر در این حماسه جذاب نقل و انتقالات است.

Pooria
21 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *