لخت شدن امید عالیشاه بعد از گلزنی

امید عالیشاه دقیقا مثل 9 سال قبل و شش ماه قبل در دربی گل به ثمر رساند و از شادی گل خاص خودش رونمایی نمود. در ادامه سایت ورزشی با لخت شدن امید عالیشاه بعد از گلزنی همراه شوید.

 

لخت شدن امید عالیشاه بعد از گلزنی

به گزارش سایت ورزشی، امید عالیشاه کاپیتان تیم پرسپولیس فقط 5 دقیقه زمان داشت تا کاری را که می خواست در دربی 102 انجام دهد. کاپیتان عالیشاه با رکورد بیشترین بازی بدون باخت وارد مسابقه شد. در شرایطی که تصور می شد در ترکیب اصلی قرار بگیرد. اما او در دقیقه 72 وارد زمین شد. اولین حرکت عمری باعث شد تا عالیشاه صاحب موقعیت شود و به جای شوت، پاس به عقب دهد و توپ به جایی رفت که هیچکس در آنجا نبود. اما امید دومین موقعیت را به راحتی از دست نداد.

لخت شدن امید عالیشاه بعد از گلزنی

با دفع ناقص توپ امید عالیشاه با یک کنترل فوق العاده و ضربه کات دار عالی توانست گل اول مسابقه را بزند و نیمی از ورزشگاه را به وجد آورد. این بار او در جریان بازی گل زد و از هنرش بهره برد تا با ضربه بیرون پا دروازه حسینی را باز کند.

لخت شدن امید عالیشاه بعد از گلزنی

شوت این بازیکن مازندرانی از پشت محوطه جریمه با ضرافت خاص زده شد. و با اینکه قدرت چندانی نداشت اما حسینی نتوانست آن را مهار کند. و یکی از جذاب ترین گل های تاریخ دربی ثبت شد. شادی گل امید همان شادی گل فینال حذفی بود. اما با این تفاوت که به دلیل هوای سرد تهران در روزدربی امید عالیشاه مجور بود ابتدا کیت پرسپولیس و سپس لباس گرم زیر آن را از تن خودش خارج نماید. او با بدن ش تکه بعد از گلزنی خودنمایی نمود. این بازیکن دوباره به سمت مرکز زمین و هواداران خودی دوید.

لخت شدن امید عالیشاه بعد از گلزنی

و لباس های خود را از تن خارج کرده و به هوا پرتاب کرد و البته کارت زرد هم گرفت. این اتفاق در دربی فینال جام حذفی در خرداد ماه سال قبل یعنی دربی آذرماه 1393 تکرار شده بود. در آن روز امید البته با کارت زرد دوم از زمین اخراج شد. اما اینبار می دانست که فقط یک کارت زرد نصیبش می شود و به هیمن دلیل با خنده از اخطار بنیادی فر استقبال کرد.

لخت شدن امید عالیشاه بعد از گلزنی

نکات جالب شادی گل امید عالیشاه در دربی 102

یکی از نکات جالب درباره شاید گل امید عالیشاه این بود که در میانه میدان با استقبال بیرانوند مواجه شد. بیرو تا آنجا که خودش را به سمت امید رساند. و در لحظه حضور بازیکن گلزن در میانه زمین مقابل کاپیتان گلزن سرخ ها زانو زد و احترام نظامی گذاشت. تا شادی گل را جذاب تر نماید. در عین حال مهدی ترابی در میان نبود. و به همین خاطر سعید صادقی لباس شماره 2 عالیشاه را از زمین برداشت و رو به دوربین‌ها گرفت. تا به نوعی حرکت ترابی در فینال حذفی بعد از شادی گل ویژه عالیشاه را تکرار کرده باشد.

لخت شدن امید عالیشاه بعد از گلزنی

عالیشاه که می.توانست لحظاتی بعد از آن گل زیبا گل به یادماندنی‌تر دیگری نیز در دربی ثبت کند. حالا با چهارده دربی بدون باخت در تاریخ این مسابقه ماندگار شد. و بعید است به این سادگی‌ها کسی بتواند رکورد او را بشکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *