شکایت استقلال از گل محمدی به دو مرجع

باشگاه استقلال تهران بابت اظهارات سرمربی تیم پرسپولیس در نشست خبری بعد از بازی دربی از ایشان شکایت کرده است. برخورد سرد یحیی و نکونام بعد از پایان و سوت زدن مسابقه نشان می داد که اصلا دل خوشی از همدیگر ندارند. حالا خبر رسیده که شکایت استقلال از گل محمدی به دو مرجع اتفاق افتاده است. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

شکایت استقلال از گل محمدی به دو مرجع

به گزارش سایت ورزشی، بعد از پایان سوت مسابقه دربی 102 پایتخت، سرخابی ها نسبت به همدیگر مثل همیشه بیانیه هایی صادر نموده اند. ابتدا پرسپولیس نسبت به قضاوت موعود بنیادی فر و تصمیم های اتاق وار اعتراض کرد. آناه با انتشار عکس هایی اعلام کردند که به نفع آبی ها سوت زده شده است. اما حالا نوبت به استقلال رسید که از گل محمدی شکایت نماید. سرمربی پرسپولیس در نشست خبری بعد از دربی با کنایه هایی نسبت به سخنان نکونام و اعضای تیم استقلال درباره داوری گفت: قبل از بازی می‌آیند درباره داوری‌های دربی‌های گذشته صحبت می‌کنند. این اتفاق فشار زیادی روی داور می‌آورد و دوستان کمیته انضباطی هم رفاقت‌هایی دارند. واقعا نمی دانم چه داستانی است. دوگانگی رفتار و عدم برخورد با استقلال چیست.

شکایت استقلال از گل محمدی به دو مرجع

ایشان دوباره به دوستی خطیر و تاج اشاره کرد و گفت همین باعث عدم صدور رای به ضرر آبی ها شد. همین جملات باعث شد تا استقلال از یحیی شکایت کند. گل محمدی گفت: چون مدیرعامل آنها (علی خطیر) با رئیس فدراسیون (تاج) رفاقت دیرینه و صمیمی دارد نباید حق تیم دیگری ضایع شود. از باشگاه انتظار دارم که از حق تیم و هواداران دفاع کند و یک جایی باید داد و هوار بزند، نمی‌گویم بی‌احترامی شود، ولی باید از حق باشگاه بیشتر دفاع شود.

همین صحبت هایی سرمربی پرسپولیس کافی بود تا استقلال با انتشار یک بیانیه اعلام کنند که بابت صحبت های سرمربی قرمزها، از ایشان به کمیته های اخلاق و انضباطی فدراسیون شکایت می کند.

شکایت استقلال از گل محمدی به دو مرجع

متن اطلاعیه استقلال در خصوص شکایت از یحیی گل محمدی

در پی تهمت یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم پرسپولیس، به رییس فدراسیون فوتبال و مدیر عامل باشگاه استقلال. و ادعای کذب درباره رابطه مهدی تاج و دکتر علی خطیر، باشگاه استقلال از سرمربی پرسپولیس به کمیته‌های اخلاق و انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت کرد.

حرف‌های سرمربی پرسپولیس توهین آشکار به ارکان قضایی مستقل فدراسیون فوتبال و تهمت ناروا به رییس فدراسیون فوتبال و مدیرعامل باشگاه استقلال است. و این باشگاه پیگیری این تهمت ناروا در مجامع قضایی فدراسیون فوتبال را حق قانونی خود می‌داند.

 

هاشمی نسب با سر خون آلود در دربی 102

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *