امید عالیشاه از پرسپولیس محروم شد!

امید عالیشاه یکی از بازیکنان کلیدی تیم فوتبال پرسپولیس تهران به دلیل دریافت کارت زرد چهارم از بازی بعدی تیمش محروم شد. این محرومیت قطعا می تواند ضربه جدی به تیم سرخ پوشان وارد کند. زیرا عالیشاه جزو بهترین بازیکنان چند وقت اخیر تیم بوده است. در ادامه سایت ورزشی با امید عالیشاه از پرسپولیس محروم شد! همراه شوید.

 

امید عالیشاه از پرسپولیس محروم شد!

به گزارش سایت ورزشی، امید عالیشاه بازیکن ساروی تیم پرسپولیس در بازی با مس رفسنجان در نیمه دوم به دلیل اعتراض به تصمیم داور کارت زرد دریافت کرد. این کارت زرد چهارمین کارت عالیشاه در این فصل بود و باعث محرومیت از بازی بعدی برایش در پی داشته است. قطعا محرومیت امید تاثیر زیادی بر عملکرد تیم پرسپولیس دارد. زیرا عالیشاه یکی از بازیکنان کلیدی تیم است که در حمله و دفاع پرسپولیس حضور فعال دارد. او در این فصل 6 گل و 7 پاس گل برای تیم پرسپولیس به ثمر رساند. محرومیت عالیشاه بازی بعدی آلومینیوم اراک و پرسپولیس در اولین بازی نیم فصل دوم اتخاذ می شود.

لخت شدن امید عالیشاه بعد از گلزنی

آلومینیم یکی از تیم های مدعی در لیگ برتر است و سرخ پوشان برای کسب پیروزی در آن مسابقه نیاز مبرم به امید عالیشاه خواهند داشت. با توجه به محرومیت امید در آن بازی، پرسپولیس باید تلاش کند تا نبود کاپیتان را جبران کند و با پیروزی در آن مسابقه، شانس خود را برای قهرمانی در لیگ حفظ نماید. امید با دریافت چهارمین کارت زرد از بازی بعدی تیمش محروم شد. عالیشاه تا به امروز جزو ششمین بازیکن پرسابقه قرمزها تبدیل شده است. در نیمه دوم بازی با مس کارت گرفت و در این صحنه نیز نسبت به داور مسابقه اعتراض شدیدی داشت. وحید کاظمی کارت زرد را به او نشان داد و این بازیکن بازی بعدی را از دست می دهد. با محرومیت عالیشاه از بازی با آلومینیوم، او در بازی با تراکتور به زمین بازخواهد گشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *