تنها دلیل آمدنم به اینتر میامی مسی بود

تنها دلیل آمدنم به اینتر میامی مسی بود. فدریکو ردوندو، ملی پوش زیر 23 سال آرژانتین، در اقدامی غافلگیرکننده که باعث سر و صدای MLS شده است، اخیراً فاش کرد که تصمیم او برای پیوستن به اینتر میامی به دلیل فرصت بازی در کنار معبود خود، لیونل مسی، تقویت شد. ردوندو، پسر فرناندو ردوندو، ستاره سابق رئال مادرید و آث میلان، ماه گذشته انتقال خود را به فلوریدا جنوبی تکمیل کرد و مشتاق است در تیم جاه طلبانه اینترمیامی کمک کند و حضور مسی را عاملی اساسی در تصمیم خود عنوان کرد.

تنها دلیل آمدنم به اینتر میامی مسی بود

فاکتور مسی

در کنفرانس مطبوعاتی افتتاحیه خود به عنوان بازیکن اینترمیامی، این بازیکن 22 ساله تحسین خود را برای مسی ابراز کرد و از او به عنوان “بهترین بازیکن تاریخ” یاد کرد. ردوندو اذعان کرد که شانس اشتراک در زمین و جلسات تمرینی با مهاجم افسانه ای آرژانتینی رویایی بود که به حقیقت پیوست. جذابیت عضویت در یک تیم پر ستاره با آرزوهای بلندپروازانه تصمیم او را برای انتقال به لیگ برتر فوتبال (MLS) بیشتر کرد.

ستاره ی جدید اینتر میامی
ستاره ی جدید اینتر میامی

ردوندو با تاکید بر تاثیری که قد و قامت و مهارت های بی نظیر مسی بر انتخاب باشگاه او داشت، تایید کرد: “من فقط به خاطر مسی به اینتر میامی آمدم.” او اهمیت ارتباط با باشگاهی را که نه تنها برای موفقیت تلاش می کند. بلکه یکی از بزرگترین فوتبالیست های تاریخ را نیز به خود می بالد، تصدیق کرد.

برخورد شخصی با مسی

ردوندو رویارویی شخصی با مسی در زمان تمرین او با تیم ملی بزرگسالان آرژانتین را روشن کرد. او با داشتن فرصتی برای عکس با استاد فوتبال، هیجان خود را از احتمال اشتراک گذاری زمین و زمین تمرین با او در اینتر میامی ابراز کرد. ردوندو علیرغم اینکه بازی مسی را بارها تماشا کرد، اعتراف کرد که نمی تواند اولین باری را که این بازیکن نمادین را در تلویزیون دید، به خاطر بیاورد.

انتظارات و آمادگی

فدریکو ردوندو با پوشیدن پیراهن شماره 55 برای اینتر میامی، قرار است به محض تایید ویزای تاتا مارتینو به تیم تاتا مارتینو ملحق شود و از دوشنبه به بعد واجد شرایط انتخاب شود. انتظار می رود این هافبک با استعداد مهارت و اراده خود را به تیمی بیاورد که تشنه موفقیت در MLS است. ورود ردوندو نیز در زمان حساسی انجام می شود. زیرا او جایگزین هموطنش فاکوندو فاریاس می شود که فصل را به دلیل آسیب دیدگی رباط صلیبی از دست خواهد داد.

تنها دلیل آمدنم به اینتر میامی مسی بود
تنها دلیل آمدنم به اینتر میامی مسی بود

نتیجه

تصمیم فدریکو ردوندو برای پیوستن به اینتر میامی بدون شک لایه‌ای از هیجان را به MLS اضافه کرد. زیرا هواداران مشتاقانه منتظر شیمی بین ستاره در حال ظهور و اسطوره فوتبال، لیونل مسی هستند. تأثیر حضور مسی در این باشگاه نه تنها استعدادهایی مانند ردوندو را جذب کرد، بلکه باعث افزایش اعتبار باشگاه در صحنه جهانی شد. از آنجایی که اینتر میامی به دنبال افتخار است. همکاری بین ردوندو و مسی نوید تماشایی را می دهد که هواداران نمی خواهند آن را از دست بدهند.

Hesam
6 مارس 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *