الهلال 2-0 الاتحاد: الهلال در آسیا یکه تازی می کند

الهلال 2-0 الاتحاد: الهلال در آسیا یکه تازی می کند. در دیداری هیجان‌انگیز از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، الهلال بار دیگر با شکست 2-0 الاتحاد در ورزشگاه خانگی خود، کینگدام آرنا، برتری خود را به نمایش گذاشت. این پیروزی بیست و ششمین پیروزی متوالی آنها را رقم زد و جایگاه آنها را به عنوان یکی از قدرتمندترین تیم های آسیا تثبیت کرد.

الهلال 2-0 الاتحاد: الهلال در آسیا یکه تازی می کند

اقدام نیمه اول

پیروزی الهلال در دقیقه 40 با نفوذ سلمان الفرج به محوطه جریمه رقم خورد که با خطای مدالله العالیان روی الکساندر میتروویچ، مهاجم صربستانی مانع شد. داور استرالیایی، شان ایوانز، به سرعت یک پنالتی اعلام کرد که میتروویچ با آرامش آن را تبدیل به گل کرد و الهلال را به برتری حساس رساند.

برد الهلال مقابل الاتحاد
برد الهلال مقابل الاتحاد

آبی های ریاض وقت خود را برای دو برابر کردن برتری خود تلف نکردند. زیرا بازی درخشان مالکوم در جناح راست باعث ایجاد سالم الدوساری شد. الدوساری درست دو دقیقه پس از گل اول با یک ضربه کناری کار را به طور ماهرانه تمام کرد. و الاتحاد را با کار سختی برای بازی برگشت کنار گذاشت.

درام نیمه دوم

بازی در نیمه دوم با کارت قرمز ستاره فرانسوی انگولو کانته برای الاتحاد تغییر نامطلوبی داشت. در تلاش برای خلع ید کالیدو کولیبالی، چالش کانته در ابتدا منجر به یک کارت زرد شد. اما مداخله VAR پس از بررسی آن را به کارت قرمز ارتقا داد.

اتحاد علیرغم اینکه یک مرد ضعیف بود، شجاعانه برای بازگشت به بازی جنگید. ضربه سر حجازی توسط محمد العویس، دروازه بان الهلال رد شد و در دقایق پایانی، العویس با یک مهار استثنایی، ضربه محکم عبدالرزاق حمدالله را مهار کرد و کلین شیت الهلال را حفظ کرد.

رکوردشکنی الهلال

با این پیروزی، الهلال نه تنها حضور خود را در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا تضمین کرد، بلکه بردهای قابل توجه خود را به 26 پیروزی متوالی در تمامی رقابت ها رساند. آبی‌های ریاض اکنون تنها یک برد با رکورد نیو سنت ولز و دو برد تا ثبت رکورد تاریخی بیشترین بردهای متوالی در تاریخ فاصله دارند.

الهلال 2-0 الاتحاد: الهلال در آسیا یکه تازی می کند
الهلال 2-0 الاتحاد: الهلال در آسیا یکه تازی می کند

نتیجه

پیروزی الهلال مقابل الاتحاد در بازی رفت مرحله یک چهارم نهایی نه تنها نشان دهنده قدرت آنها در لیگ قهرمانان آسیا بود، بلکه جایگاه آنها را به عنوان ترسناک ترین تیم آسیا نشان داد. الهلال در حالی که چشم به عنوان قهرمانی دوخته است، با اعتماد به نفس و مصمم به بازی برگشت نزدیک می شود. و مشتاق است با پیروزی های بی نظیری جایگاه خود را در تاریخ تثبیت کند.

Hesam
6 مارس 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *