بیوگرافی اوریانا ساباتینی، شریک زندگی پائولو دبیالا

اوریانا ساباتینی مدل، خواننده، بازیگر و شریک زندگی پائولو دیبالا بازیکن فوتبال آرژانتین است. او یک بانوی جوان و کارآمد است که قبل از اینکه در کانون توجه قرار بگیرد، کارهای خوبی برای خودش انجام داده است. کارهای زیادی که او به تنهایی انجام داده است، که نمی توان گفت به خاطر رابطه اش با دوست پسر فوتبالی اش اتفاق افتاده است. او در سال 1996 در بوئنوس آیرس، آمریکای جنوبی، آرژانتین به دنیا آمد.

بیوگرافی اوریانا ساباتینی، شریک زندگی پائولو دبیالا
بیوگرافی اوریانا ساباتینی، شریک زندگی پائولو دبیالا

بیوگرافی اوریانا ساباتینی، شریک زندگی پائولو دبیالا

اوریانا ساباتینی 26 ساله است. او اخیراً یک تولد دیگرش در سال 2022 را با خانواده و دوستانش جشن گرفت. رشد او عالی بوده است. زیرا می‌دانست که پدر و مادرش در کودکی همه چیز را برای او در اختیار گذاشته اند تا بتواند رشد کند.

پدر و مادرش هر کاری که ممکن بود انجام دادند تا مطمئن شوند که وقتی هنوز در حال رشد بود، برای به دست آوردن چیزی استرس یا رنجی نداشته باشد.

او در یک جامعه دوست داشتنی در آرژانتین بزرگ شد، جایی که بخاطر وضعیت والدینش، یک بچه محبوب بود.

نام پدر او اسوالدو ساباتینی، تاجر و بازیگر در آرژانتین است. نام مادرش کاترین فولوپ است. او یک هنرپیشه ونزوئلایی است و یک زن موفق در کارش.

پدر و مادر اوریانا در سرتاسر آمریکای جنوبی، جایی که ساکن هستند، به خوبی شناخته شده اند. او اصالتاً آرژانتین و ونزوئلا است زیرا هر دو والدینش نژادهای متفاوتی دارند.

او یک خواهر کوچکتر دارد که از کودکی تا امروز به او نزدیک بوده و هر دو با هم بزرگ شده اند. خواهر او تیزیانا ساباتینی است. او سه سال از خواهر بزرگترش که در حال حاضر 26 سال سن دارد کوچکتر است.

هر دوی آنها در کنار پدر و مادر مشهورشان بزرگ شدند که همیشه سرشان شلوغ بود، اما فرزندانشان وقت کافی برای بودن با آنها داشتند. او با تنیسور افسانه ای گابریلا ساباتینی که یکی دیگر از نام های معروف خانواده است، نسبت خویشاوندی دارد.

<yoastmark class=

تحصیلات اوریانا

تحصیلات اوریانا ساباتینی مانند سایر بچه های جامعه ای که در آن بزرگ شده بود، نبود. او به عنوان فرزند یک سلبریتی آرژانتینی که می‌توانست هزینه ی بهترین آموزش را در هر مکانی بپردازد، مجبور بود کارها را متفاوت انجام دهد.

پدر و مادرش بهترین کاری را که او لازم داشت انجام دادند تا اطمینان حاصل کنند که او بهترین آموزش را دریافت می کند و در عین حال به چیزهای دیگر علاقه مند بود.

اوریانا ساباتینی از همان دوران کودکی اجازه یافت در حین رفتن به مدرسه در هنر خود کشف کند. برای بچه های هم سن و سالش در آن زمان، او مانند والدینش که در کانون توجه به دنیا آمده بودند با استعداد بود.

او هنگام شروع تحصیل با والدینش، که همه چیز را برای اطمینان از اینکه او دانش آموز خوبی است، تنظیم کردند، پایه خوبی داشت. هیچ نامی ذکر نشده است که او در سن 10 سالگی در کدام مدرسه تحصیل کرده است. اوریانا در جوانی به مدرسه هنر رفت و آواز، پیانو و تئاتر خواند.

سپس با حضور در موسسه آموزشی کار جولیو چاوز، به پیشبرد هنر خود در یک مدرسه بازیگری ادامه داد. در نهایت آکادمی فیلم نیویورک را به پایان رساند، جایی که قبل از تبدیل شدن به یک بازیگر تمام وقت در آن رشته تبحر پیدا کرد.

 

دوست دختر پائولو دیبالا
دوست دختر پائولو دیبالا

دوست دختر پائولو دیبالا

اوریانا ساباتینی دوست دختر پائولو دیبالا، ستاره بین‌المللی فوتبال آرژانتین است. آنها در رابطه خود که سال ها ادامه دارد با هم خوشحال بوده اند.

هر دوی آنها قبل از اینکه تصمیم بگیرند با اعلام رابطه خود آن را عمومی کنند شروع به ملاقات یکدیگر کردند. سفر آنها با هم آسان نبوده است، اما با وجود همه چیز آنها قوی باقی مانده اند.

لحظات دوست داشتنی زیادی بین آنها به اشتراک گذاشته شده است، چیزی که هر دوی آنها به آن افتخار می کنند. ستاره فوتبال آرژانتین اولین رابطه ای نیست که اوریانا تا به امروز داشته است. اولین دوست پسر او جولیان سرانو است.

او یک بازیگر و یک یوتیوبر است که او از سال 2014 تا سال 2017 با او قرار داشت که بعد از سه سال مجبور به جدایی از یکدیگر شدند. هیچ اطلاعاتی در مورد جدایی آنها وجود نداشت. و ما نتوانستیم دلیل جدایی آنها را پیدا کنیم.

اوریانا چند سال پیش شروع به دیدن دیبالا کرد، اما رابطه آنها در آن زمان عمومی نشد. چرا که به قول خودشان آنها هنوز در تلاش بودند تا خودشان را کشف کنند.

قبل از اینکه آنها در سال 2018 همه چیز را رسمی کنند که هر دو در یک رابطه جدی هستند، همه چیز خوب بود. اوریانا و پائولو دیبالا در حال حاضر ازدواج نکرده‌اند، اما عاشق هم هستند و دیری نخواهد گذشت تا تصمیم به ازدواج می‌گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *