گل محمدی در آستانه جدایی

گل محمدی در آستانه جدایی ، یکی از سرمربی های پرافتخار باشگاه پرسپولیس کسی جز یحیی گل محمدی نیست. اما زمزمه هایی به گوش می رسد که هیئت مدیره باشگاه قصد تغییر این سرمربی را دارد و ظاهرا این مربی در آستانه جدایی از تیم قرمزها قرار گرفته است. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

آیا گل محمدی در آستانه جدایی قرار دارد؟

هئیت مدیره باشگاه پرسپولیس تهران فعلا قصد تغییر سرمربی تیم را به دلیل باخت مقابل تیم هوادار ندارد. حتی حمایت های بی نظیری را برای برگرداندن تیم به مسیر قهرمانی با گل محمدی انجام داده است.

بعد از شکست باشگاه با نتیجه 0-1 در مقابل هوادار باعث بروز انتقادات زیاد نسبت به عملکرد یحیی گل محمدی شد. البته بعد از اینکه تماشاچی ها ورزشگاه آزادی را ترک می کردند شعارهایی را بر علیه بازیکنان تیم ملی انجام دادند. اما نسبت به عملکرد یحیی هیچ انتقاد یا واکنشی انجام نداده بودند. ظاهرا که هواداران پرسپولیس به یحیی علاقه مند هستند.

اما هیات مدیره باشگاه در یک جلسه از سرمربی تیم خواست تا صحبت هایش را مطرح نماید و در این جلسه شرکت کند. شایعات زیادی پیرامون جدایی گل محمدی و حتی برخورد با او صورت گرفته است.

آیا گل محمدی در آستانه جدایی قرار دارد؟

حاشیه های سرمربی تیم پرسپولیس تهران:

حاشیه ها پیرامون گل محمدی افزایش یافت و در هفته های اخیر مسائل داوری و برنامه ریزی سازمان لیگ نشان داد که او نیز ناراحت و ناراضی است. در نشست های خودش به این موضوع اشاره می کرد. هیأت مدیره باشگاه مستندات لازم خود را با این سرمربی مطرح نمود و حمایت همه جانبه اش را از او اعلام کرد.

اما همیشه مدیران پرسپولیس نسبت به موضوع برکناری گل محمدی واکنش نشان دادند و همیشه آن را تکذیب کردند. حسین خبیری عضو هیئت مدیره باشگاه درباره این موضوع صحبت هایی را انجام داد و گفت: هر چیزی که در توضیح جلسات هیات مدیره مطرح شده مورد تایید است. هیچ چیز اضافه ای وجود ندارد. ما از گل محمدی به طور کامل حمایت کردیم و این رفتارها فقط حواشی و نخ نما هستند و ما می خواهیم باشگاه در آرامش باشد.

سرمربی پرسپولیس در فصل بعد

 

حاشیه های سرمربی تیم پرسپولیس تهران

رضا درویش از گل محمدی حمایت کرد

همچنین رضا درویش مدیر باشگاه پرسپولیس نیز از آقای گل محمدی حمایت خود را اعلام نمود. او گفت: حمایت همه جانبه از ایشان داریم و افتخار می کنیم که مجموعه و کادر فنی عالی داریم. ما درباره همه موضوعات باشگاه پیگیری های لازم را انجام می دهیم و باید هرکس وظیفه اش را انجام دهد.

حمایت هیأت مدیره باشگاه از آقای گل محمدی نشان دهنده این موضوع است که مدیران باشگاه فعلا قصد دارند این سرمربی را حفظ کنند و تمرکز خود را بر روی مسائل فنی بگذارند. آنها می خواهند به دور از حاشیه فصل را با گل محمدی به پایان برسانند و هدف اصلی آنها قهرمانی در این لیگ و جام حذفی است.

رضا درویش از گل محمدی حمایت کرد

شرط جدایی یحیی گل‌محمدی از پرسپولیس

شایعات پیرامون سرمربی پرسپولیس زیاد شده و برخی از خبرها حکایت دارد که پرسپولیس به سرمربی خود هشدارهای لازم را داده است. هیچکس فکرش را نمی کرد که بعد از درخشش تیم قرمزها در نیم فصل و قهرمانی در نیم فصل اول و برد پر گل در مقابل نساجی حالا کار سرمربی آنها به جاهای باریک کشیده شود.

خبرهایی که به گوش می رسد ظاهرا اصلا برای باشگاه و سرمربی خوشایند نیست و اسم گل محمدی در کنار واژگانی همچون هشدار، برکناری ، استعفا و …. شنیده می شود.

خبری که چند روز پیش انتشار یافت نشان داد که پرسپولیس به گل محمدی هشدار داد که اگر در دو بازی بعدی لیگ برتر مقابل نفت مسجد سلیمان و تراکتور 6 امتیاز نگیرد قطعا برکنار خواهد شد. احتمال زیاد جایگزین او سرمربی خارجی است و حتی برخی گفتند که اسکوچیچ به پرسپولیس می آید. اما یکی از مسئولان باشگاه این خبر را در گفتگو با ورزشی تکذیب کرد و گفت «اولتیماتوم و گزینه جانشینی درست نیست،‌هیأت مدیره هم از کادر فنی حمایت کرد.»

گل محمدی در آستانه جدایی

گل محمدی در آستانه جدایی

تغییر سرمربی و جذب مربی جدید خارجی آنهم چند هفته پایانی فصل اصلا عملکرد درستی نیست و کاملا غیر منطقی به نظر می آید. هیچ گزینه مناسبی در بین مربیان ایرانی برای گل محمدی نیست. فعلا مدیران تیم و رضا درویش منتظر هستند که ببیند گل محمدی در ادامه فصل چکار انجام می دهد یا شرایط پرسپولیس چطور پیش خواهد رفت.

این حواشی و شایعات بعد از شکست در مقابل هوادار مطرح شد. و گل محمدی نیز در جلسه هیأت مدیره باشگاه حاضر شد و درباره شرایط تیمش به مدیران باشگاه خود توضیح داد. حضور یک سرمربی در این جلسه اصلا طبیعی نبود. و همین مسائل نشان داد که مدیران باشگاه از سرمربی خود زیاد راضی نیستند.

گل محمدی در آستانه جدایی

تعقیب سپاهان توسط تیم یحیی گل محمدی

البته گل محمدی در بازی جام حذفی توانست سپاهان را در اصفهان شکست دهد و به مرحله بعدی برود. اما در لیگ برتر در مقابل سپاهان شکست بدی خورد و باعث شد. اختلاف امتیاز آنها 4 شود و سپاهان در این هفته نیز با دوباره در صدر قرار دارد. حتی با برد دیروز پرسپولیس بازهم اختلاف امتیاز جبران نشد و سپاهان نیز پیروز میدان بود.

بنابراین یحیی گل محمدی نباید جام حذفی را از دست بدهد. و حداقل باید یک افتخار و کسب عنوان قهرمانی در سال 1402 در کارنامه خودش داشته باشد. اگر در ادامه پرسپولیس یک باخت داشته باشد یا از جام حذفی خارج شود، به هیچ عنوان استفعا یا برکناری یحیی گل محمدی دور از ذهن نخواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *