اوتاویو به النصر پیوست

تیم النصر عربستان جدیدترین بازیکن خودش را از پورتو رونمایی کرده است. اوتاویو بازیکن تیم فوتبال پورتو بعد از توافق با باشگاه النصر عربستان رسما به تیم فوتبال باشگاه سعودی پیوسته است. در ادامه سایت ورزشی با “اوتاویو به النصر پیوست” همراه ما باشید.

 

اوتاویو به النصر پیوست

به گزارش سایت ورزشی ، بر اساس ادعاهای فابریتزیو رومانو خبرنگار و کارشناس تخصصی حوزه نقل و انتقالات بازیکنان اروپا ، باشگاه النصر 60 میلیون یورو برای انتقال نهایی این بازیکن به باشگاه پورتو پرداخت نموده است. اوتاویو در 283 مسابقه با پیراهن باشگاه پورتو مسابقه داد و توانست 31 گل بزند و 75 پاس گل نیز برای هم تیمی های خودش ارسال نموده است. این بازیکن در تیم ملی پرتغالی نیز توپ می زند. باشگاه النصر با یک ویدیو از جذب این فوتبالیست خبر داد.

اوتاویو به النصر پیوست

بر اساس گزارشات منابع غیر رسمی رقم 60 میلیون یورویی بند فسخ قرارداد این فوتبالیست 28 ساله با پورتو در چند قسط به باشگاه پرتغالی پرداخت می وشد. اوتاویو سابقه بازی برای تیم ملی جوانان برزیل را دارد. تا الان 14 بار برای بزرگسالان پرتغال فوتبال بازی کرد. اوتاویو با عضویت در باشگاه النصر با رونالدو، مانه، فوفانا، تالیسکا، بروزوویچ و تلس هم تیمی می شود.

باشگاه النصر عربستان سعودی البته مبلغ قرارداد این فوتبالیست را فاش نکرده است. اما مبلغ قرارداد این بازیکن چیزی در حدود 60 میلیون یورو می باشد. النصر عربستان روز سه شنبه در بیانیه خرید اوتاویو رسما گفت: «ما با ستاره پرتغالی، اوتاویو قراردادی به امضا رسانده‌ایم‌. به بهترین بازیکن لیگ پرتغال به طور ویژه خوشامد می‌گوییم.»

اوتاویو به النصر پیوست

دوران موفق در پورتو

هم بازی سابق مهدی طارمی ، با 28 سال سن توانسته از سال 2014 در 283 بازی مسابقه فوتبال انجام دهد و 31 گل زده است. النصر که فصل جدید لیگ عربستان را خوب شروع نکرده و ۲ بازی ابتدایی خود را واگذار کرده، امیدوار است بتواند با ستارگان خود در ادامه مسیر نتایج بهتر و مناسب‌تری کسب کند. با عضویت در تیم النصر توانست گران قیمت ترین بازیکن تیم پورتو لقب بگیرد.

mohamadnd
23 آگوست 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *