مشتری جدید مسی از راه رسید

مشتری جدید مسی از راه رسید، باشگاه الاهلی عربستان سعودی در یک تحول شگفت انگیز در حال مذاکره برای جذب لیونل مسی، بازیکن افسانه ای اینترمیامی است. این حرکت غیرمنتظره جامعه فوتبال را تکان داد، زیرا قرارداد اخیر مسی با پاری سن ژرمن (PSG) به تازگی به پایان رسیده بود.

مشتری جدید مسی از راه رسید
مشتری جدید مسی از راه رسید

مشتری جدید مسی از راه رسید

به گزارش ورزشی

به گزارش ورزشی، در ابتدا این الهلال بود که متوجه در دسترس بودن مسی شد. باشگاه یک حرکت بلندپروازانه را انجام داد و به مسی پیشنهاد داد که بالاترین قرارداد و دستمزد در تاریخ فوتبال جهان است. با این حال، مسی، فوق ستاره آرژانتینی تصمیم گرفت راه دیگری را در پیش بگیرد و با پوشیدن پیراهن اینترمیامی به لیگ آمریکا بپیوندد.

انتقال لیونل مسی

انتقال مسی به تیم جدیدش چیزی جز چشمگیر نبود. این نماد فوتبال به سرعت با هم تیمی های جدید خود ادغام شد و توانست اولین جام باشگاه را به دست آورد و لحظه ای تاریخی را در سفر اینترمیامی رقم زد.

مسی در اینتر میامی
مسی در اینتر میامی

لیگ آمریکا

با وجود انتقال او به لیگ آمریکا، به نظر می رسد تاثیر مسی توسط سعودی ها فراموش نشد. با نزدیک شدن به پایان لیگ آمریکا، علاقه مجدد به این فوتبالیست از عربستان سعودی افزایش یافت. اینکه تعداد بازی های محدودی در لیگ آمریکا باقی ماند، مقامات عربستان سعودی در حال بررسی احتمال انتقال قرضی مسی هستند.

نیوز پورت صفحه عربی

صفحه سعودی نیوزپورت در توییتر اعلام کرد که باشگاه الاهلی رسماً درخواست انتقال قرضی لیونل مسی را داده است. این باشگاه به طور فعال درگیر مذاکرات است و تلاش می کند تا فوق ستاره فوتبال را برای حضور در لیگ عربستان متقاعد کند.

مسی در اینتر میامی آمریکا
مسی در اینتر میامی آمریکا

نقل و انتقالات الاهلی

باشگاه الاهلی در فصل نقل و انتقالات تابستانی امسال موج هایی را به راه انداخت. این تیم موفق به جذب بازیکنان برجسته ای مانند ادوارد مندی، ریاض محرز، فیرمینو، ماکیسمین و فرانک کسیه شد که نشان دهنده فشار قوی برای افزایش رقابت پذیری تیم است.

نتیجه

همانطور که مذاکرات در حال گسترش است، علاقه مندان به فوتبال در سراسر جهان مشتاقانه منتظر نتیجه این تحول غیرمنتظره هستند. اگر مسی قرار بود به لیگ عربستان صعود کند، بدون شک یکی از قابل توجه ترین و غافلگیرکننده ترین چرخش های تاریخ فوتبال مدرن خواهد بود. با ادامه روند مذاکرات بین باشگاه الاهلی و لیونل مسی، جامعه فوتبال در لبه صندلی های خود باقی ماند.

Pooria
23 آگوست 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *