پدری فصل را از دست داد

پدری فصل را از دست داد. در رویدادی تکان دهنده برای هواداران بارسلونا، خوزه آلوارز گزارشگر شب گذشته بمبی را در برنامه ال چیرینگیتو انداخت و از پیش بینی بدی برای هافبک با استعداد پدری خبر داد. پس از تساوی بدون گل ناامیدکننده بارسلونا مقابل سن مامس یکشنبه شب، این تیم نه تنها یک فرصت حساس را برای استفاده از زمین خوردن رئال مادرید از دست داد، بلکه ضربه مضاعف مصدومیت پدری و فرانکی دی یونگ را نیز متحمل شد.

پدری فصل را از دست داد

مصدومیت دو ستاره ی کلیدی برای بارسا

مصدومیت این دو هافبک کلیدی بر بازی های حساس آینده بارسلونا سایه افکنده است و باعث شد تا سرمربی ژاوی و کادرش با چالش عبور از بازی های کلیدی بدون خدمات این بازیکنان تاثیرگذار دست و پنجه نرم کنند.

پدری در بارسلونا
پدری در بارسلونا

آسیب از ناحیه ران راست

تیم پزشکی بارسلونا مصدومیت پدری را از ناحیه ران راست تایید کرد و در ابتدا دوره نقاهت شش هفته ای را تخمین زد. با این حال، ال چیرینگیتو تردیدهایی را در مورد بازگشت این هافبک در این فصل ایجاد کرد و به ضربه احتمالی پایان فصل برای ستاره در حال ظهور اشاره کرد.

پیامی تلخ برای بارسایی ها

خوزه آلوارز در این خصوص پیامی تاسف آور داد: “آنها در بارسلونا به من گفتند که اگر پدری بتواند در دو ماه آینده بهبود یابد، به این معنی است که همه چیز طبق برنامه پیش رفت. اما تیم پزشکی شک دارند که او بتواند بهبود یابد. از مجروحیت در این دوره زمانی.”

مصدومیت های پی در پی برای این ستاره ی جوان

این شکست ناگوار سومین مصدومیت پدری در این فصل است که دومین بیماری در همان منطقه رخ داد. تکرار مشکلات در یک منطقه بحرانی نگرانی هایی را در مورد توانایی هافبک برای بهبودی سریع ایجاد می کند.

خوزه آلوارز هشدار داد: با توجه به اینکه این سومین مصدومیت او در فصل و دومین مشکل او در همان ناحیه است، احتمال زیادی وجود دارد که ریکاوری زمان بر باشد و فصل از دست برود. شدت وضعیت پدری باعث می شود که تمرکز خود را به سمت هدف بازیابی آمادگی کامل برای یورو 2024 تغییر دهیم.

پدری فصل را از دست داد
پدری فصل را از دست داد

نتیجه

در حالی که بارسلونا بدون پدری و دی یونگ برای بازی های حساس آماده می شود، چالش های پیش رو دلهره آور به نظر می رسند. هواداران مشتاقانه منتظر به‌روزرسانی‌های بیشتر در مورد وضعیت پدری هستند. و امیدوارند که بهبودی معجزه آسایی داشته باشد که بتواند باقی‌مانده فصل را نجات دهد.

Hesam
5 مارس 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *