لامین یامال تا 2030 در بارسلونا

لامین یامال تا 2030 در بارسلونا. در گزارش اخیر موندو دپورتیوو، روزنامه ورزشی کاتالونیا، لمینه یامال، بازیگر 16 ساله بارسلونا، قرار است قرارداد خود را تا سال 2030 تمدید کند. این اعجوبه جوان که در آکادمی مشهور لاماسیا پرورش یافته است، در آستانه تحقق رویای کودکی خود برای تاریخ سازی با بارسلونا.

لامین یامال تا 2030 در بارسلونا

توسعه لاماسیا

سفر لمینه یامال به عنوان یک فوتبالیست در لاماسیا، آکادمی جوانان مشهور بارسلونا که به دلیل تولید برخی از استعدادهای برتر جهان شناخته شده است، آغاز شد. یامال که در فرهنگ غنی فوتبال این باشگاه پرورش یافته بود، هدف خود را بر گذاشتن اثری محو نشدنی در تیمی که از کودکی دوستش داشته است، گذاشته است.

یامال در بارسلونا
یامال در بارسلونا

توافق راهبردی

موندو دپورتیوو فاش کرد که هم خورخه مندز، ایجنت یامال و هم بارسلونا به شدت از پتانسیل این مهاجم جوان آگاه بودند. برای اطمینان از انتقال یکپارچه به تیم اول، یک توافق مرحله‌ای مذاکره شد. با وجود امضای اولین قرارداد حرفه ای خود در ماه اکتبر، شرایط قرارداد به دلیل سن 16 سالگی یامال به سه سال محدود شد.

بند انتشار و چشم انداز آینده

بارسلونا برای محافظت از سرمایه گذاری خود در استعدادهای آینده دار، بند آزادسازی خیره کننده 1000 میلیون یورویی را در قرارداد اولیه یامال گنجاند. با این حال، با توجه به سن او، قرارداد فقط برای مدت کوتاه تری امضا می شد. باشگاه و مندس اکنون برنامه ای را برای تمدید همکاری با یامال تا سال 2030 از فصل 2024-25 تنظیم کرده اند.

تعهد دراز مدت

این حرکت استراتژیک شامل یک قرارداد بلندمدت برای یامال به محض اینکه او 18 ساله شد است، در واقع تمدید اقامت او در بارسلونا تا سن 24 سالگی است. خدمات برای بخش قابل توجهی از حرفه خود.

آرزوهای یامال

لمینه یامال، که از اشتیاق عمیق به بلوگرانا هدایت می شود، می خواهد نام خود را در تاریخ درخشان بارسلونا ثبت کند. فداکاری او به باشگاه و اعتماد مدیران بارسلونا به او گواهی بر رابطه همزیستی بین بازیکن و تیم است.

لامین یامال تا 2030 در بارسلونا
لامین یامال تا 2030 در بارسلونا

نتیجه

از آنجایی که لمینه یامال به پیشرفت مهارت‌های خود و پیشرفت در بارسلونا ادامه می‌دهد، تمدید قرارداد او تا سال 2030 نقطه مهمی در زندگی حرفه‌ای رو به رشد او است. دنیای فوتبال بدون شک مشتاق خواهد بود که شاهد رشد این استعداد امیدوار کننده باشد زیرا او سفری را برای تاریخ سازی با باشگاه نمادین کاتالونیا آغاز می کند.

Hesam
26 فوریه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *