استقبال مردم از علی دایی در نمایشگاه

علی دایی شهریار فوتبال ایران و آقای گل فوتبال جهان قبل از اینکه رونالدو به او برسد. در کل جهان از چهره بین المللی و شناخته شده ای برخوردار است. دایی در اعتراضات اخیر بعد از مرگ مهسا امینی با مردم ایران همدردی کرد. و مسئولان امنیتی نیز او را تحت فشار قرار داده بودند. این اقدامات شهریار فوتبال باعث شد تا مردم بیشتر از همیشه او را دوست داشته باشند. در جدیدترین حرکت استقبال مردم از علی دایی در نمایشگاه نشان می داد چقدر این بازیکن فوتبال محبوبیت دارد. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

استقبال مردم از علی دایی در نمایشگاه

علی دایی بازیکن اردبیلی و سابق تیم ملی فوتبال ایران که سابقه بازی در باشگاه هایی نظیر هرتابرلین ، بایرن مونیخ ، پرسپولیس را در کارنامه خودش دارد. در سال های اخیر حتی با ناکامی که در تیم ملی فوتبال ایران داشت نیز باعث نشد از محبوبیت او کم نشود. قطعا یکی از دلایل محبوبیت شخصیتی همانند علی دایی حضور در کنار مردم است. او در خدمت مردم قرار گرفته است. و خودش را همانند برخی از بازیکنان سالهای دور و حال حاضر به خدمت مسئولان قرار نداده است. دغدغه هایش همیشه مشکلات اقتصادی و فقر و تنگدستی مردم ایران است. حتی وقتی در برنامه فوتبال 360 عادل فردوسی پور حضور یافت از مسئولان نظام به شدت انتقاد کرد. او حتی گفت مردم ما صدقه بگیر نیستند و باید به آنها ارزش داد.

استقبال مردم از علی دایی در نمایشگاه

قطعا این موارد باعث می شود تا در بین مردم ایران عزیز شود، وقتی علی دایی دیروز میهمان نمایشگاه صنعت ساختمان بود، در آخرین روز از نمایشگاه ، دایی اسطوره فوتبال ایران نیز حضور پیدا کرد. حضور او در این نمایشگاه مورد توجه مردم هم قرار گرفت. برخی از مردم طبق عادت دنبال عکس سلفی و یادگاری با این شخصیت ورزشی بودند. محمدرضا احمدی، مجری و گزارشگر شبکه سه هم امروز در نمایشگاه حضور داشت.

 

استقبال مردم از علی دایی در نمایشگاه

mohamadnd
9 آگوست 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *