توهین پریرا به طرفداران پرسپولیس

لئاندرو پریرا مهاجم برزیلی باشگاه پرسپولیس در لیگ 22 عملکرد ضعیفی داشت و نتوانست انتظارات هواداران و یحیی گل محمدی را برآورده کند. در جدیدترین خبرهای مرتبط با این بازیکن خارجی قرمزها شنیده شد که توهین پریرا به طرفداران پرسپولیس حسابی خبرساز شد. در ادامه با اخبار ورزشی با ما همراه شوید.

 

توهین پریرا به طرفداران پرسپولیس

لئاندرو پریرا مهاجم برزیلی قرمزها بعد از عملکرد نه چندان قوی خودش در لیگ بیست و دوم حالا در یک اقدام جنجالی به یک هوادار پرسپولیس تهوین کرده است. یکی از هواداران باشگاه برای پریرا در آخرین پستش یک کامنت قرار داد. این شخص نوشت با پول های مفت حال کن ، هیچ کار مفیدی نکردی و فقط یک گل زدی که مشخص نشد وارد دروازه شد یا خیر. پریرا نیز پاسخ انقاد این طرفدار را به بدترین شکل ممکن داد.

توهین پریرا به طرفداران پرسپولیس

پریرا در ادامه نوشت: چرا ساکت نمیشی و بجاش اون صورت داغونت رو عمل پلاستیک نمیکنی؟ این رفتارهای غیر حرفه ای از یک فوتبالیست خارجی بعید است. پریرا نشان داد که علاوه بر کیفیت فنی پایین ، اخلاق نامناسبی نیز دارد. بازیکن خارجی پرسپولیس در این فصل عملکرد بسیار ضعیفی داشت و هیچ نقشی در قهرمانی باشگاهش نداشت. او با کسب میلیاردها درآمد از بودجه باشگاه ظاهرا پول ها هدر رفت. هواداران پرسپولیس نیز اصلا به دنبال حفظ این فوتبالیست نیستند و رضا درویش احتمالا او را مرخص کند.

توهین پریرا به طرفداران پرسپولیس

پاسخ توهین‌آمیز لئاندرو پریرا به یک پرسپولیسی!

پریرا بازیکن مهاجم قرمزها که در نقل و انتقالات زمستانی خریداری شد تا شاید جای لوکادیا را بگیرد. اما اصلا عملکرد قابل قبولی از خودش نشان نداد. حتی از لحاظ رفتار نیز در سطح پایینی قرار دارد و پاسخ بسیار عجیبی به یکی از هواداران باشگاه در اینستاگرام داد. او در حالی فصل را به اتمام رساند که تنها یک گل زده و حتی در فینال دربی نیز منتظر نمانده و با مصدومیت تهران را ترک کرد و در جشن قهرمانی حضور نداشت. این فوتبالیست یک سال دیگر با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد.

حالا ادعا کرد که از تیم سرخپوشان جدا نشده و حتی با او تسویه نکرده اند. احتمال بازگشت این مهاجم ناکام برای فصل باقیمانده قرارداد زیاد است. این واکنش مهاجم برزیلی پرسپولیس با اعتراض سایر مخاطبان پرسپولیسی صفحه او مواجه شده و آنها همچنین از باشگاه خواسته‌اند تا همکاری با این مهاجم را قطع کند. لئاندرو پریرا ۳۶۰ هزار دلار برای نیم فصل با پرسپولیس قرارداد بست و برای لیگ بیست و سوم نیز ۷۴۰ هزار دلار دستمزد از باشگاه پرسپولیس دریافت خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *