زن پریرا جنجالی شد

زن پریرا جنجالی شد ، لئاندرو پریرا بازیکن خارجی باشگاه پرسپولیس که از زمان حضورش در ایران بابت انتشار تصاویر لختی همسرش جنجال های زیادی به وجود آورده است. در ادامه به حواشی همسر این بازیکن مهاجم قرمزها می پردازیم. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

جنجال های همسر پریرا بازیکن پرسپولیس:

از زمان حضور بازیکن خارجی پرسپولیس در تهران بابت استوری های همسرش در اینستاگرام جنجال های زیادی بپا شده است. همسر لئاندرو پریرا بازیکن جدید پرسپولیس از قوانین سختگیرانه ایران شوکه شده است. اولین استوری جنجالی همسر ستاره باشگاه این بود که گفت: خانم عزیز؛ اینجا ایران است!

جنجال های همسر پریرا بازیکن پرسپولیس

پرسپولیس در پنجره نقل و انتقالات زمستانی به جای بازیکن هلندی خودش یورگن لوکادیا یک بازیکن برزیلی از باشگاه اوزاکا قرارداد امضاء کرد. این بازیکن با همسر خودش به تهران سفر کرد و در تمرینات حاضر شد. آنها در یک هتل شمال شهر ساکن شدند و روزهای خود را در همان حوالی سپری نمودند. همسرش یک بدنساز و ورزشکار است. برای ورزش به سالن ورزشی می رفت و با اتفاق جالبی روبرو شد. او در استوری گفت که در ایران زن و مردها در زمان های مختلف ورزش می کنند و زمان استفاده آنها از امکان ورزشی کاملا جداگانه است.

 

جنجال ها زیر پست عکس لخت زن پریرا:

همسر پریرا مهاجم باشگاه یک پس اینستاگرامی در کنار ساحل از خودش منتشر کرد و ظاهرا در حال تمرینات یوگا بود. این عکس که با مایو زنانه گرفته شد و خیلی زود با واکنش نیروهای پاسدار فضای مجازی مواجه شد که حتی به حجاب همسر پریرا تذکر دادند که باید در ایران پوشش خود را رعایت کند. البته نکته قابل توجه این بود که همسر پریرا بعد از ترجمه کامنت فوق متوجه منظور مخاطبش شد و با پاسخ قاطی به او خاطر نشان کرده بودند که اصلا مجبور نیست حجابش را رعایت کند چون ایرانی نیست. بعد از این اتفاقات کامنت های پست به جدال هواداران پرسپولیس در تایید یا رد موضوع تبدیل شد. سپس جنیفر اندرینگر را مجبور به پاک و حذف نمودن پست مذکور کردند. تصویر در زمان حضور جنیفر اندردینگر و پریرا در سواحل میامی آمریکا گرفته شده است.

جنجال ها زیر پست عکس لخت زن پریرا

 

عکس با حجاب زن لئاندرو پریرا در ایران

همسر بازیکن معروف پرسپولیس اهل برزیل است. لئاندرو پریرا جایگزین مهاجم هلندی باشگاه پرسپولیس است. یورگن لوکادیا که مهاجم باشگاه با آمار خیره کننده گلزنی حتی در حال تبدیل شدن به آقای گلی بود که یک دفعه ایران را ترک کرد. پریرا قبل از این در جی لیگ ژاپن بازی می کرد و با همسرش به ایران آمد. پریرا بازیکن سرعتی و شوت زن و فوق تکنیکی است. او و همسرش به محض ورود به ایران و زمان امضاء قرارداد در باشگاه با حجاب اسلامی ظاهر شدند.

عکس با حجاب زن لئاندرو پریرا در ایران

عکس آسانسوری از پریرا و همسرش:

همسر بازیکن خارجی باشگاه پرسپولیس تهران عکس هایی جدیدی از خودش در اینستاگرام منتشر می کند. همیشه در هتل نیز بدون حجاب و کاملا باز از خودش استوری و ویدیو منتشر می کند و همین باعث شد جنجال های زیادی ایجاد شود. بعد از ورود پریرا به ایران با همسرش این بازیکن تمریناتش را شروع کرد و در ترکیب اصلی تیم قرار گرفت. پریرا عکس آسانسوری خود را با همسرش در اینستاگرام منتشر نمود.

عکس آسانسوری از پریرا و همسرش

همسر بدنساز پریرا:

از زمانی که همسر پریرا در ایران حضور پیدا کرد در خیابان های تهران بدون حجاب از خودش عکس منتشر کرد البته این چیز غیر منتظره ای نیست چون اولا او یک شخص خارجی است و در این زمان ها بیشتر خانم های ایرانی نیز چندان به حجاب خود پایبند نیستند به همین خاطر نباید زیاد به ایشان خرده گرفت. زن پریرا به دلیل اینکه نتوانست در باشگاه ورزشی تمرینات بدنسازی خود را دنبال کند. در اتاق محل سکونت خود در هتل به انجام حرکت های ورزشی پرداخت. این خانم برزیلی مربی بدنسازی است و روزانه ساعت ها به حرکت های ورزشی می پردازد. زوج برزیلی در هتلی در شمال تهران ساکن هستند و باشگاه نیز در تدارک یک خانه برای آنها می باشد. لطفا نظرات و دیدگاه هایتان را در بخش کامنت ها درباره این خانم مطرح نمایید.

 زن پریرا  زن پریرا  زن پریرا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *