پرسپولیس و النصر در آل مکتوم امارات!

قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا بالاخره انجام شد و نماینده های ایرانی حریفان خود را شناسایی کردند. اما در حساس ترین گروه این رقابت ها تیم پرسپولیس تهران حریف یاران کریس رونالدو شده است. در ادامه سایت ورزشی با ورزشگاه محل برگزاری این بازی آشنا شوید. پرسپولیس و النصر در آل مکتوم امارات!

 

پرسپولیس و النصر در آل مکتوم امارات!

به گزارش سایت ورزشی به نقل از روزنامه الریاضیه عربستان ، استادیوم آل مکتوم امارات برای میزبانی از تیم پرسپولیس در مقابل النصر انتخاب شده است. بر اساس ادعاهای مختلف مبنی بر دیدار نمایندگان ایرن و عربستان در زمین همدیگر ، اما اتفاقات چند روز اخیر نشان می دهد. که قوانین کنفدراسیون فوتبال آسیا از چند سال قبل تصویب شده است. و امسال نیز قابل اجرا می باشد. دیدارهای تیم های دو کشور در زمین بی طرف برگزار می شود. در ابتدای ماجرای کمک داور ویدیویی VAR که در استادیوم های ایران قابل اجرا نیست مطرح شد. بنابراین میزبانی از ایرانی ها گرفته شد. اما حالا جدا از مسئله و مشکلات که در زمینه VAR برای استادیوم آزادی حل می شود یا خیر. دیدارهای بین نماینده ایران و عربستان در زمین بی طرف برگزار خواهد شد.

پرسپولیس و النصر در آل مکتوم امارات!

باشگاه النصر ورزشگاه آل مکتوم شهر دبی امارات را برای میزبانی انتخاب کرده است. مسابقه ای که از هفته پنجم مرحله گروهی در تاریخ 27 نوامبر (6 آذر ماه) برگزار می گردد. الریاضیه عنوان کرد مدیریت باشگاه النصر امروز تصمیم گرفت که نامه آن را برای کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال می نماید. اما مدیران این باشگاه در انتظار تصمیم باشگاه پرسپولیس برای انتخاب محل برگزاری این مسابقه با این تیم از هفته نخست لیگ قهرمانان در تاریخ 19 سپتامبر یعنی 28 شهریور می باشند.باید ببینیم که در آینده واکنش مسئولان پرسپولیس به این موضوع چه می باشد. چنانچه دیدارهای بین باشگاه های ایرانی و سعودی همچنان در کشور ثالث انجام شود. در نتیجه نساجی و سپاهان نیز برای رویارویی با الهلال و الاتحاد باید در یک کشور بی طرف میزبان تیم های سعودی باشند.

 

چرا تیم های ایرانی و عربستانی در زمین بی طرف بازی می کنند؟

با حمله به سفارت عربستان درگیری بین دو کشور زیاد شد. سفارت عربستان چند سال پیش توسط بسیجیان در داخل ایران حمله شد و بعد از آن مقامات سعودی اعلام کردند که روابط دیپلماتیک خود را با این کشور برای همیشه قطع می کنند و سفارت خود را در تهران تعطیل خواهند کرد.

پرسپولیس و النصر در آل مکتوم امارات!

اما در دو ماه گذشته دیدارهای نمایندگان سیاسی دو کشور و همچنین دیدار ولیعهد سعودی با امیر عبدالهیان چشمه امیدی به باز شدن روابط سیاسی داشته شد. مسئولان دو کشور دوباره اعلام کردند که بازی ها در خاک هر دو کشور انجام می شود. اما هنوز زمزمه ها برای بررسی مشکلات زیاد است. چند سال پیش عربستان اعلام کرد که ورزشکاران ما در داخل ایران امنیت کافی نخواهند داشت و همین باعث شد تا دیگر مسابقه ای به میزبانی دو کشور برگزار نشود و همیشه بازیها در کشور ثالث انجام شد. به نظر شما آیا تا زمان برگزاری این مسابقه حساس مشکلات میزبانی بین دو کشور حل خواهد شد؟ نظرات و دیدگاه تان را در این زمینه در بخش کامنت ها بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *