بازی نمايندگان ايران و عربستان در زمين بی طرف: پرسپوليس النصر در المكتوم امارات

بازی نمايندگان ايران و عربستان در زمين بی طرف، در اتفاقی شگفت‌انگیز، پرسپولیس و النصر در ورزشگاه آل مکتوم شهر دبی امارات به مصاف هم می‌روند. این اطلاعیه در پی ادعای اخیر روزنامه عربستانی الریاضه مبنی بر اینکه النصر ورزشگاه آل مکتوم را به عنوان محل میزبانی پرسپولیس انتخاب کرد. منتشر شده است. این توسعه مطابق با مقرراتی است که توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا تعیین شده است، به طوری که مسابقات بین نمایندگان ایران و عربستان سعودی قرار است در زمین بی طرف برگزار شود.

بازی نمايندگان ايران و عربستان در زمين بی طرف: پرسپوليس النصر در المكتوم امارات
بازی نمايندگان ايران و عربستان در زمين بی طرف: پرسپوليس النصر در المكتوم امارات

بازي نمايندگان ايران و عربستان در زمين بي طرف

گمانه زنی

گمانه زنی ها مبنی بر اینکه استفاده از کمک داور ویدیویی (VAR) و نگرانی های فنی مرتبط ممکن است منجر به جابجایی حق میزبانی تیم های ایرانی شود، وجود داشت. با این حال، رویدادهای اخیر تأیید کرده است که سیاست مصوب کنفدراسیون فوتبال آسیا در سال‌های گذشته همچنان حفظ خواهد شد و مسابقات بین تیم‌های هر دو کشور در قلمرو بی‌طرف برگزار خواهد شد.

روزنامه الریاضه

روزنامه الریاضه، روزنامه معتبر عربستان سعودی لحظاتی پیش گزارش داد. که باشگاه النصر رسما ورزشگاه آل مکتوم شهر دبی امارات را به عنوان محل میزبانی پرسپولیس انتخاب کرد. این دیدار برای هفته پنجم مرحله گروهی در نظر گرفت شد و این دیدار قرار است در تاریخ 27 نوامبر برگزار شود.

به گزارش الریاضه، مدیران باشگاه النصر اوایل امروز این تصمیم را گرفتند و در حال بررسی انتخاب محل برگزاری مسابقات به کنفدراسیون فوتبال آسیا هستند. با این حال، نتیجه همچنان منوط به تصمیم پرسپولیس در مورد مکان بازی مقابل النصر در هفته اول لیگ قهرمانان در 19 سپتامبر (28 شهریور) است.

تقابل اخیر النصر و پرسپولیس
تقابل اخیر النصر و پرسپولیس

توپ در زمین سرخ پوشان

اکنون توپ در زمین پرسپولیس است و ناظران به شدت منتظر واکنش این تیم به این اتفاق هستند. اگر سنت برگزاری بازی‌های بین باشگاه‌های ایرانی و عربستانی در کشور ثالث ادامه یابد. متعاقباً نساجی و سپاهان باید یک کشور بی‌طرف قابل قبول برای میزبانی از تیم‌های عربستانی را که قرار است به مصاف الهلال و الاتحاد بروند، شناسایی کنند.

پرسپولیس
پرسپولیس

نتیجه

با پیش‌روی شرایط، علاقه‌مندان به فوتبال در سراسر منطقه روی صندلی‌های خود نشسته‌اند و منتظر به‌روزرسانی‌های بیشتر و تصمیمات متعاقب پرسپولیس و AFC هستند.

Hesam
26 آگوست 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *