گلزن پرسپولیس در آستانه جدایی

گئورگی گولسیانی مدافع قدرتمند باشگاه پرسپولیس تهران است که در این فصل عملکرد بی نظیری از خودش به نمایش گذاشت. در روزهای اخیر گل محمدی سرمربی قرمزها گفت با توجه به قوانین جدید گولسیانی باید از تیم جدا شود. به نظر شما آیا گلزن پرسپولیس در آستانه جدایی قرار دارد؟ در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید.

 

گلزن پرسپولیس در آستانه جدایی

ظاهرا قوانین جدید سازمان لیگ فوتبال ، گئورگی گولسیانی مدافع گرجی تیم پرسپولیس را از باشگاه جدا می کند. گل محمدی از این قوانین جدید انتقاد کرد. او گفت با این قوانین گولسیانی بیان داشت من ریالی قرارداد نمی بندم. بازیکن با کیفیت خارجی در اروپا و آمریکای جنوبی نمی تواند قبول کند اینجا بیاید و قراردادش ریالی باشد. واقعا نمی دانم بر روی چه اساسی باید این مدل کارها انجام شود. نمی دانم چنین چیزی امکانش هست یا خیر؟ بنابراین باید گولسیانی را اولین جدا شده باشگاه پرسپولیس بدانیم که گفته شد او یک سال دیگر هم با این تیم قرارداد دارد.

گلزن پرسپولیس در آستانه جدایی

مدافع گرجستانی باشگاه پرسپولیس با کسب همزمان سه جام در این فصل گفت: حتی زمانی از سپاهان و استقلال عقب بودیم بازهم باور داشتیم که اتفاقات بزرگی رخ می دهد. سه‌گانه قهرمانی پرسپولیس در فصل فوتبالی کشور در حالی رقم خورد که سوپرجام به دلیل قهرمانی این تیم در لیگ برتر و جام حذفی به طور خودکار به پرسپولیسی‌ها رسید. عملکرد فوق العاده خط دفاع باشگاه با حضور پور علی گنجی و گئورگی گولسیانی کمک زیادی به کلین شیت های بیرانوند داشت. پرسپولیس یکی از مهم ترین هت تریک های قهرمانی اش را بدست آورد. این موهم برای گولسیانی هم بد نبود چون اولین بار به تیم ملی گرجستان دعوت شد تا در برابر قبرس و اسکاتلند بازی کند.

 

در ادامه مصاحبه ای با مدافع گرجستانی تیم پرسپولیس می خوانیم:

گولسیانی درباره پشت سر گذاشتن فصل فوق العاده بیان داشت: البته که از دیدگاه فوتبالی ها عالی بودم اما به لطف هم تیمی هایم بود. من به تنهایی نمی توانستم همزمان بازی سازی کنم و دفاع کنم یا حمل توپ داشته و گل بزنم. یک بازیکن رویایی چنین کارهایی را نمی تواند انجام دهد. ما واقعا یک تیم کامل بودیم.

گلزن پرسپولیس در آستانه جدایی

انگیزه مان را از دست ندادیم

مدافع گرجی گفت: فصل را جوری ادامه دادیم که گاهی از رقیبان خود استقلال و سپاهان عقب افتادیم. ما باور کردیم که می توانیم کارهای بزرگی انجام دهیم. زمانی داخل یک تیم هستید انرژی آنجا را درک می کنید. به عقیده من یکی از بهترین تیم های فوتبال بودیم و هرگز از تلاش کردن دست بر نداشتیم و با تمام وجود هدف مان مبارزه بود.

 

جنگجو؟! نیاز نبود

همچنین در جواب به اینکه در بازی ها جنگجویانه مبارزه کردین گفت: نه اصلا نیاز به اینکار نبود. میخواستیم فوتبال کنیم کنیم. ما به دنبال هماهنگی بودیم. فکر ما برای هر مسابقه آماده بود و تلاش برای اهداف جمعی داشتیم.

 

قراردادها ریالی بشود از پرسپولیس می‌روم

گئورگی درباره احتمال از بین رفتن قراردادهای ریالی گفت: واقعا نمی توانم با ریال قرارداد ببندم. نوسان ها بالاست. خانواده من گرجستان زندگی می کنند. شاید درست باشد که اینطوری پیش آمده اما نمی توانم به آنها بگویم که پول ایران را خرج کنید. لبته من هیچ چیزی از طرح های اینچنین قرارداد نداشتم و نمی دانم چه اتفاق هایی در حال رخ دادن است.

گلزن پرسپولیس در آستانه جدایی

استقلال خوب بود ما بهتر!

این بازیکن گرجستانی گفت: درباره تاثیر پیروزی در برابر استقلال در دربی و فینال جام حذفی، قطعا استقلال تیم خوبی بود. اما ما واقعا بهتر عمل کردیم. فینال مشخص است که قهرمانی را تعیین می کند و در لیگ برتر هم فکر کنم همان یک بازی دربی باور و تفکر ما را برای ادامه مسابقات تغییر داد و قهرمان شدیم.

 

به تمام آرزوهایم رسیدم

گولسیانی با اظهار خوشحالی زیاد از دعوت به تیم ملی گرجستان گفت: آرزوی من رسیدن به تیم گرجستان بود. واقعا از این بابت خوشحالم و مهم ترین خواسته من این است که در زادگاهم یک کار بزرگ کرده باشم. امید دارم انجامش دهم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *