شکایت پرسپولیس از استقلال و سپاهان

پرسپولیس پس از فعالیت‌های مجازی استقلال و سپاهان به دنبال شکایت از این دو باشگاه است. در این پست از ورزشی، شکایت پرسپولیس از استقلال و سپاهان را بررسی می‌کنیم.

شکایت پرسپولیس از استقلال و سپاهان

 در دیدار اخیر پرسپولیس و گل‌گهر سیرجان در لیگ برتر، برای سومین بازی در پنج بازی این فصل لیگ برتر، اشتباهات داوری نتیجه را به سود پرسپولیس رقم زد.

این بار گل سالم گل‌گهر در مسابقه دو تیم دیده نشد. حال پس از اشتباهات داوری در دیدارهای پرسپولیس و آلومینیوم و نیز ذوب آهن، به سود پرسپولیس، باشگا های استقلال و سپاهان و برخی عوامل این دو باشگاه در حساب‌های خود در فضای مجازی موضع‌گیری‌های کنایه‌آمیزی و بعضا تندی درباره تکرار اشتباهات داوری به سود پرسپولیس نشان دادند. توییت ها و استوری چهره های سرشناس این دو باشگاه، جنجال بزرگ آفرید.

تیم حقوقی پرسپولیس با بررسی و مشاهده این مطلب در فضای مجازی، احتمالا در این باره واکنش نشان خواهد داد. ممکن پرسپولیس با استناد به توییت‌ها، استوری‌ها و سایر مطالب کنایه آمیز در کانال‌های رسمی استقلال و سپاهان، به شکایت از این دو باشگاه به ارکان قضایی اقدام کند.

واکنش جنجالی مربی استقلال به اشتباهات داوری برای پرسپولیس
واکنش جنجالی مربی استقلال به اشتباهات داوری برای پرسپولیس

واکنش جنجالی مربی استقلال به اشتباهات داوری برای پرسپولیس

تیم پرسپولیس در حالی موفق شد با نتیجه یک صفر از سد گل‌گهر بگذرد که تیم سیرجانی، یک گل پذیرفته نشده به ثمر رساند. علیرغم عبور توپ از خط دروازه، تیم داوری این گل را قبول نکرد. و بدین ترتیب 3 امتیاز مهم این بازی به پرسپولیس برسد.

این اتفاق موجب شد تا جنجال زیادی علیه سرخپوشان رخ دهد. در فضای مجازی انتقادهای زیادی در این باره صورت گرفت. این اشتباه داوری بجز تولید جنجال در شبکه های اجتماعی و هواداری حتی پای مربیان و پیشکسوتان را وسط کشید. محمد نوازی مربی تیم استقلال هم به این موضوع واکنش نشان داد. واکنشی که قطعا بدون پاسخ نخواد ماند.

نوازی در صفحه شخصی خود با انتشار یک استوری نوشت:

«7 امتیاز مفت‌بری!»

او با انتشار این استوری به برد جنجالی پرسپولیس علیه گل‌گهر واکنش نشان داد. ظاهراً حالا باشگاه پرسپولیس قصد پیگیری قانونی علیه این مربی را دارد.

باشگاه پرسپولیس قصد دارد از محمد نوازی به دلیل انتشار این استوری شکایت کند. ظاهرا جنجال‌های این بازی، حالا حالاها ادامه دار خواهد بود.

Pooria
10 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *