نقل مکان پیکه و نامزدش به خانه شکیرا

پیکه و شکیرا یک زمانی جزو زوج های موفق و عاشق بودند که در کنار فرزندانشان زندگی مشترک خوب و عالی داشتند. اما با خیانت پیکه همه چیز بهم ریخت و شکیرا زندگی جدیدی را بدون همسرش این روزها تجربه می کند. در ادامه سایت ورزشی با نقل مکان پیکه و نامزدش به خانه شکیرا همراه ما باشید.

 

نقل مکان پیکه و نامزدش به خانه شکیرا

به گزارش سایت ورزشی ، پیکه و کلارا چیا زندگی مشترک خود را بعد از شکیرا ادامه می دهد و این روزها به خانه شکیرا در اسپانیا نقل مکان نموده اند. خانه ای که قرار بود خواننده کلمبیایی در طول اولین بارداری خودش در آن زندگی نماید. طرفداران و مردم اسپانیا همچنان درباره زندگی جرارد پیکه بازیکن سابق بارسلونا کنجکاوی می کنند. بازیکن سابق با نقل مکان به عمارت جدید که زمانی با شکیرا دوران بارداری اش را در آنجا سپری می کردند. حسابی خبرساز شده است. سال 2012 اولین تصاویر بارداری شکیرا در این خانه منتشر شد. وقتی به بارسلونا رسید در این خانه زندگی می کرد. پپه گفت اینجا اولین خانه شکیرا در اسپانیاست.

پپه گفت: این خانه به دلیل حریم خصوصی جالب توجهش جزو بهشت این زوج به حساب می آمد. او تاکید نمود که این ملک برای زندگی مشترک پیکه و کلارا چیا انتخاب نشد. بلکه آنها فقط برای تعطیلات تابستانی از آن بهره مند می شوند. شایعه نقل مکان جدید پیکه بعد از آن انجام شد که نشریه وانیتاتیس ادعا کرد پیکه از ملک خودش در آونیدا پیرسون برای خوش گذرانی های آخر شب خود استفاده میکرد. بر اساس اظهارات این رسانه همسایه ها شاهد مهمانی عجیب او رد باغ کنار استخر و تراس بودند. خبرگزاری بیان داشت: اشتیاق پیکه برای ادامه شور جوانی با گردش های آخبر شب ، دوستانش و زندگی با سرگرمی و با میل شکیرا برای حضور در خانه و داشتن یک زندگی خانوادگی در تضاد زیادی بوده است.

mohamadnd
7 آگوست 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *