زندگی تازه ی جرارد پیکه و کلارا چیا

به نظر می رسد این فوتبالیست به سرعت از ازدواج خود با شکیرا که اکنون از هم پاشیده است، فاصله می گیرد. زندگی تازه ی جرارد پیکه و کلارا چیا و نبرد های نیابتی و غیر مستقیم با شکیرا ادامه دارد.

<yoastmark class=

زندگی تازه ی جرارد پیکه و کلارا چیا

خیانت جرارد پیکه به شکیرا یکی از موضوعاتی است که در حال حاضر بیشترین بحث را به وجود آورده است. هر روز اطلاعات و جزئیاتی در مورد فرد احتمالی که این فوتبالیست هفته هاست با او رابطه داشته است منتشر می شود.

اینفورمالیا جزئیات بیشتری را در مورد سومین شخص درگیر در رابطه این زوج فاش کرده است. در این میان، می خواهیم ببینیم نگرش فوتبالیست با توجه به آنچه ممکن است شریک جدید او باشد، چگونه است.

پیکه زن جوان مورد بحث را در یک کلوپ شبانه در بارسلونا ملاقات می کرد. برخی از اطلاعات نشان می دهد که او به عنوان یک پیشخدمت در محلی کار می کند و دوست بازیکن سابق بارسا ریکی پوچ است.

رسانه فوق قدم پیش تر می گذارد و می گوید که اول اسم این زن ک.چ است. آنها همچنین گزارش می دهند که او در کاتالونیا، منطقه ای که فوتبالیست در آن قرار دارد، زندگی می کند.

مدافع میانی باشگاه بارسلونا چیزی فراتر از یک عاشقانه ساده با این شخص خواهد داشت. ظاهرا این دو به ازدواج نزدیک و نزدیک تر می شوند.

طلاق تا حدودی دوستانه
طلاق تا حدودی دوستانه

طلاق تا حدودی دوستانه

شکیرا و پیکه در حال طلاق هستند. تیم های حقوقی هر دو طرف در جستجوی توافقی که برای هر دو رضایت بخش باشد، مذاکره خواهند کرد.

حضانت فرزندان او به عنوان مشکل اصلی بین شریک سابق خود معرفی می شود. شکیرا قصد دارد به کشور دیگری نقل مکان کند و اسپانیا را ترک کند تا از سروصدای رسانه ها دور شود و زندگی جدیدی را بازسازی کند.

Pooria
1 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *