پوچتینو: به این پیروزی نیاز داشتیم

پوچتینو: به این پیروزی نیاز داشتیم.مائوریسیو پوچتینو، سرمربی آرژانتینی چلسی پس از پیروزی 3-1 چلسی مقابل کریستال پالاس در لیگ برتر انگلیس، ابراز آرامش و رضایت کرد. پس از دو شکست متوالی، این برد تقویتی بسیار مورد نیاز را برای تیم و شخص پوچتینو فراهم کرد.

پوچتینو: به این پیروزی نیاز داشتیم

سر مربی جلسی  که با فشارها و انتقادات فزاینده ای روبرو شد

پوچتینو: به این پیروزی نیاز داشتیم
پوچتینو: به این پیروزی نیاز داشتیم

در مصاحبه بعد از بازی با اسکای اسپورت به اهمیت این پیروزی اذعان کرد. وی تصریح کرد: متاسفانه بازی را بد شروع کردیم و گل خوردیم اما خوشبختانه در نیمه دوم خیلی خوب بودیم و از موقعیت هایی که به دست آوردیم استفاده کردیم و سه امتیاز را گرفتیم. ما به این پیروزی نیاز داشتیم زیرا در دو بازی قبلی شکست خورده بودیم.

علیرغم ناکامی های اخیر

پوچتینو در تعهد خود به تیم مصمم باقی ماند. وی تاکید کرد: بدون توجه به شایعات و فشارها به کارم ادامه می دهم. واقعیت را به خوبی درک می کنم و تمام تلاشم را می کنم تا شرایط را با نتایج خوب تغییر دهم. پوچتینو با اذعان به نارضایتی هواداران چلسی، بر عزم خود برای تغییر اوضاع تاکید کرد.

سرمربی آرژانتینی پس از اینکه مدافع برزیلی پس از شکست چلسی مقابل ولورهمپتون با انتقادات همسرش مواجه شد، به تصمیم بازگشت تیاگو سیلوا به ترکیب اصلی پرداخت. پوچتینو تصریح کرد: “بازگشت سیلوا به ترکیب اصلی تصمیم سختی نبود زیرا او یکی از عناصر اصلی تیم است. سیلوا نیاز به استراحت داشت و به همین دلیل او را نیمکت نشین کردم.”

جنجال پیرامون اظهارات همسر سیلوا

جنجال پیرامون اظهارات همسر سیلوا
جنجال پیرامون اظهارات همسر سیلوا

بر فضای متشنج اطراف چلسی افزود. پس از شکست مقابل ولورهمپتون، او علنا از پوچتینو انتقاد کرد و خواستار اخراج او شد. پوچتینو اما تمرکز خود را روی بازی و عملکرد تیم حفظ کرد.

چلسی در حال حاضر

با 34 امتیاز در رده دهم لیگ برتر انگلیس قرار دارد و کسب سهمیه لیگ اروپا برای این باشگاه لندنی چالش برانگیز است. پوچتینو به مبارزات تیم اذعان کرد اما قول داد هر کاری که در توان دارد برای بهبود وضعیت آنها انجام دهد. او در پایان گفت: می دانم که با چلسی در لیگ برتر انگلیس نتایج خوبی نگرفتم و هواداران هم راضی نیستند اما تمام تلاش خود را می کنیم تا این شرایط را تغییر دهیم. راه رستگاری برای چلسی و پوچتینو همچنان ادامه دارد و آنها در تلاش برای صعود به جدول لیگ در بازی های باقی مانده هستند.

Hesam
13 فوریه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *