مصاحبه والیبالیست های ژاپنی

کوری جدید والیبالیست های ژاپنی برای ایران!

در فاصله کمتر از یک هفته تا قهرمانی آسیا تنور این رقابت‌ها داغ‌تر از هر وقت دیگری است.

طبق گزارش ورزشی کمتر از یک هفته دیگر تا شروع رقابت‌های والیبال قهرمانی آسیا باقی مانده است. مسابقاتی که در فاصله یک سال مانده به رقابت‌های المپیک از حیث رنکینگ برای صعود به این تورنمنت از اهمیت بالایی برخوردار است.

مصاحبه والیبالیست های ژاپنی

مصاحبه والیبالیست های ژاپنی
مصاحبه والیبالیست های ژاپنی

بسیاری معتقد هستند که ایران و ژاپن از بیشترین شانس برای کسب عنوان قهرمانی در رقابت‌های قهرمانی آسیا برخوردار هستند و در نهایت همین دو تیم نیز به فینال راه پیدا خواهند کرد. ژاپن که اخیرا به مدال برنز لیگ ملت‌های والیبال دست یافت و تیم ملی ایران هم که در خانه بازی بازی می‌کند و شاگردان بهروز عطایی قصد دارند با قهرمانی، تلخی لیگ ملت‌ها را به فراموشی بسپارند.

حالا و در فاصله کمتر از یک هفته تا شروع قهرمانی آسیا مصاحبه‌ای از مثلث مشهور تیم ملی والیبال ژاپن منتشر شده که در آن یوکی ایشیکاوا ران تاکاهاچی و یوجی نیشیدا در رابطه با مسائل مختلف صحبت کرده‌اند.

این مراسم که به گونه‌ای در آن از عملکرد تیم ملی والیبال ژاپن در لیگ ملت‌ها تقدیر شده، یوکی ایشیکاوا صحبت‌های جالبی را مطرح کرده که به نوعی می‌توان مایه‌های یک کری سنگین را هم از آن برداشت کرد. جایی که از این بازیکن در رابطه با اهداف ملی والیبال ژاپن در سال پیش رو سوال شد که او در جواب گفت: “مهم‌ترین هدفی که ما در ذهن داریم به دست آوردن سهمیه المپیک پاریس است و برای رسیدن به این مهم باید تمام توان خود را به کار بگیریم. هدف اول ما این است که ابتدا در مسابقات قهرمانی آسیا به یک قهرمانی راحت، قاطع و بدون حرف و حدیث دست پیدا کنیم تا اینگونه در بهترین شرایط ممکن برای مسابقات انتخابی المپیک آماده شویم. فعلاً اول از همه فقط به قهرمانی مقتدرانه در آسیا فکر می‌کنیم.

دو فوق ستاره دیگر تیم ملی والیبال ژاپن یعنی یوجی نیشیدا و ران تاکاهاشی نیز در این مراسم تاکید کردند که هدف اصلی آنها رسیدن به رقابت‌های المپیک است و قصد دارند هر طور که شده سال آینده در پاریس حضور داشته باشند. این ستاره‌های والیبال ژاپن همچنین تاکید کردند که حتی رویای کسب مدال المپیک را هم در سر می‌پرورانند و برای رسیدن به این مهم هر کاری که لازم باشد انجام خواهند داد.

sajjad
16 آگوست 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *