رحمتی از سرمربیگری نساجی استعفا کرد

سید مهدی رحمتی سرمربی تیم نساجی قائمشهر بعد از شکست سنگین در مقابل استقلال تهران از سمت خودش استعفا کرد. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. رحمتی از سرمربیگری نساجی استعفا کرد.

 

فوری: رحمتی از سرمربیگری نساجی استعفا کرد

به گزارش سایت ورزشی، بعد از شکست سنگین 4-0 نساجی قائمشهر در ورزشگاه آزادی در مقابل استقلال تهران، رسانه رسمی باشگاه نساجی مازندران خبر فوری و شوکه کننده ای را منتشر نمود. خبری که نشان می دهد رحمتی از هدایت تیم نساجی کناره گیری کرده است. رسانه باشگاه نساجی در این زمینه نوشت: «سید مهدی رحمتی بعد از شکست تیم فوتبال نساجی مقابل استقلال در ورزشگاه آزادی ضمن تشکر از حمایت‌های مهندس رضا حدادیان، مالک باشگاه، از سرمربیگری تیمش استعفا کرد.»

رحمتی از سرمربیگری نساجی استعفا کرد

همچنین در بخش بعدی خبر درج شد که: «رحمتی از هواداران نساجی نیز عذرخواهی کرد. و ابراز امیدواری کرد که با کناره‌گیری از سرمربیگری نساجی و باز گذاشتن دست مدیران باشگاه برای انتخاب سرمربی جدید، این تیم در ادامه لیگ به شرایط مطلوب دست پیدا کند.» سید مهدی رحمتی با این استعفا از هدایت نساجی کنار رفت. حالا او در شرایطی باشگاه را ترک می کند که در فصل جاری رقابت های لیگ عملکرد چندان موفقی نداشت. نساجی بعد از حذف رقابت های لیگ قهرمانان آسیا با کسب 4 شکست و دو برد در مقابل نماینده هند در مجموع 12 مسابقه لیگ برتری نیز 9 امتیاز دشت کرد. و در جایگاه پانزدهم جدول قرار دارد.

 

استعفای سرمربی جوان تیم قائمشهری

سید مهدی رحمتی از جمله سرمربیان جوان لیگ برتری بود که در هفته های قبل به دلیل عملکرد ضعیف مورد انتقادات هواداران باشگاه نساجی بوده است. اما هر بار که بحث جدایی این سرمربی مطرح می شد. رضا حدادیان مالک باشگاه به حمایت از او بر می آمد. حتی دو روز قبل هم حدادیان در مصاحبه ای به حمایت از رحمتی پرداخت. اما مهدی بعد از شکست سنگین در مقابل استقلال تهران تصمیم به کناره گیری گرفت. او می خواهد دست مدیران باشگاه را برای انتخاب نفر اول نیمکت خودش باز بگذارد. در ادامه باید ببینیم که واکنش مدیران باشگاه نساجی و مخصوصا رضا حدادیان مالک باشگاه در این باره چیست. چه اتفاقاتی حول باشگاه محبوب شمال کشورمان می افتد.

mohamadnd
19 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *