هواداران سپاهان اصفهان

تساوی شاگردان رحمتی با سپاهان ژوزه مورایس نساجی در دیداری هیجان انگیز در هفته هشتم لیگ برتر علیرغم تلاش بی وقفه سپاهان برای کسب ششمین پیروزی متوالی خود توانست سپاهان را با تساوی یک بر یک نگه دارد. این دیدار که در ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر برگزار شد، با لحظات پر هیجان و هیجانی همراه بود که هواداران را تا سوت پایان بر روی صندلی های خود نگه داشت.

مورایس و رحمتی
مورایس و رحمتی

تساوی شاگردان رحمتی با سپاهان ژوزه مورایس

مبارزه نساجی برای امتیاز

قبل از این دیدار عملکرد نساجی جای تامل داشت. آنها با تنها 5 امتیاز از 6 بازی قبلی خود در رده پانزدهم جدول لیگ برتر قرار گرفتند. با این حال، رویارویی با سپاهان فرصتی را برای صعود به رده‌های بالا فراهم کرد.

برد مقابل سپاهان نساجی را با پنج پله صعود در جدول به رده دهم می رساند و حتی با تساوی هم می تواند در رده یازدهم قرار گیرد. این تیم مصمم بود وضعیت خود را بهبود بخشد و توانایی خود را در برابر یکی از تیم های قوی تر لیگ ثابت کند.

در آن سوی میدان طلایی، سپاهان با کسب 5 پیروزی متوالی، پیروزهای متوالی را پشت سر گذاشته بود. آنها مشتاق بودند این فرم چشمگیر را حفظ کنند و سه امتیاز دیگر در فصل جاری کسب کنند. موفقیت در این بازی خارج از خانه جایگاه آنها را به عنوان یکی از تیم های برتر لیگ، درست پشت سر دو تیم قدرتمند استقلال و پرسپولیس تثبیت می کند.

عمل در زمان واقعی آشکار می شود

این دیدار زیر نظر امیر عرب‌براقی داور مسابقه و فرهاد فرهادپور و هادی طوسی به عنوان دستیاران او برگزار شد. حسین زیاری به عنوان داور چهارم و نادر جعفری به عنوان ناظر داوری بازی کردند.

با ورود تیم ها به میدان، نساجی با بازیکنانی چون محمد رشید مظاهری، امیرمهدی جانملکی، اسماعیل بابایی و … با هدایت سیدمهدی رحمتی سرمربی صف آرایی کرد.

سپاهان تحت هدایت خوزه مورایس، سرمربی تیم، ترکیب فوق‌العاده‌ای داشت که شامل بازیکنانی مانند میلاد زکی‌پور، رامین رضاییان و آریا یوسفی بود که در طول پیروزی‌های پیاپی خود در فرم استثنایی قرار داشتند.

تساوی شاگردان رحمتی با سپاهان ژوزه مورایس
تساوی شاگردان رحمتی با سپاهان ژوزه مورایس

درام گلزنی

این دیدار کم نداشت و هر دو تیم قدرت هجومی خود را نشان دادند. نساجی در دقیقه 49 با یک ضربه سر زیبا توسط محمدرضا آزادی پس از تنظیم فنی محمدرضا عباسی پیش افتاد. این گل تماشاگران میزبان را به هیجان آورد و اولین گل نساجی مقابل سپاهان در این بازی بود.

با این حال سپاهان هم کم نمی آمد. در دقیقه 66 محمد دانشگر با ضربه سر تماشایی از روی کرنر با ارسال رامین رضاییان بازی را به تساوی کشاند. این گل زمین بازی را مساوی کرد و زمینه را برای پایان پرتنش مسابقه فراهم کرد.

تماس های نزدیک و نزدیک

بازی با نزدیکی از دست دادن و تماس های نزدیک همراه بود. شانس زودهنگام آریا برزگر، تلاش از راه دور اسدی و ضربه ایستگاهی رضا اسدی همگی باعث شد تا هواداران در لبه صندلی های خود باقی بمانند. سپاهان هم به همان اندازه خطرناک بود که کرنر رامین رضاییان به تیرک دوم برخورد کرد و ضربه آزادی به بیرون رفت.

دقیقه 89 موقعیت طلایی را برای نساجی به ارمغان آورد اما ضربه پای چپ محمدرضا آزادی با اختلاف کمی از دروازه خارج شد. در لحظات مرگ شوت استثنایی و تکنیکی عیسی آل کثیر به تیرک افقی دروازه نساجی برخورد کرد و تماشاگران را نفس نفس زد.

تساوی شاگردان رحمتی با سپاهان ژوزه مورایس
تساوی شاگردان رحمتی با سپاهان ژوزه مورایس

نتیجه

در نهایت دفاع سرسخت نساجی و حمله مصمم سپاهان به تساوی یک بر یک ختم شد. این مسابقه روحیه رقابتی هر دو تیم را به نمایش گذاشت و هواداران را هوس دیدارهای هیجان انگیز بیشتری در لیگ برتر کرد.

در حالی که نساجی امتیاز ارزشمندی برای ارتقای جایگاه خود در لیگ کسب کرد، سپاهان به روند تاثیرگذار خود ادامه داد و روند شکست ناپذیری خود را به 6 بازی افزایش داد. نبرد برای برتری در لیگ هنوز به پایان نرسیده است و هواداران می توانند در هفته های آینده منتظر اقدامات هیجان انگیز فوتبالی بیشتری باشند.

Hesam
29 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *