حرکت عجیب رامین رضاییان

رامین رضاییان در بازی تیمش حرکت عجیبی انجام داد. حرکت عجیب رامین رضاییان در پشت دروازه باعث شد که او گل تیمش به آلمالیق را نبیند. در این پست از «ورزشی» مروری بر این جنجال تازه‌ی رضاییان در بازی پرگل تیمش می‌کنیم.

حرکت عجیب رامین رضاییان

سپاهان در یک بازی یک‌طرفه و غیر قابل پیش‌بینی با ۹ گل آلمالیق ازبکستان را شکست داد. نتیجه‌ای عجیب و غریب که حتی خود سپاهانی‌ها و هواداران هم پیش‌بینی آن را نمی‌کردند. اما اتفاق جالب مربوط به لحظاتی پیش به یکی از گل‌ها سپاهان بود.

پیروزی پرگل سپاهان برابر آلمالیق
پیروزی پرگل سپاهان برابر آلمالیق

هنگام ثبت یکی از گل‌های سپاهان یک اتفاق غیرعادی رخ داد. رامین رضاییان حرکت عجیب و غریبی از خود نشان داد. رامین رضاییان یکی از بهترین‌ها و ستاره‌های تیمش در این فصل بوده است. در بازی سپاهان برابر آلمالیق هم یکی از گلزنان تیمش بود. زمانی که محمدجواد حسین‌نژاد بازیکن جوان سپاهانی‌ها چندین بازیکن حریف را جا گذاشت، اتفاق جالبی افتاد او به داخل محوطه جریمه آلمالیق نفوذ کرد. سپس رامین رضاییان در سمت دیگر از او درخواست توپ کرد. او چند بار با صدا زدن هم‌تیمی‌اش از او خواست تا رضاییان را در سمت دیگر ببیند و به او پاس بدهد.

اما از پاس خبری نبود. رامین هم وقتی دید که به او پاس نمی‌دهند به شدت عصبانی شد. او پشت دروازه حریف رفت مشغول خالی کردن عصبانیتش شد. بر زمین نشست و با مشت به زمین می‌کوبید. در همین حین که رضاییان مشغول داد و بی داد بود، حسین‌نژاد یک گل تماشایی انفرادی به ثمر رساند و توپ را وارد دروازه آلمالیق کرد. اما رضاییان که پشت به دروازه نشسته بود، اصلا صحنه به ثمر رسیدن گل تیمش را ندید. و تازه لحظاتی بعد متوجه شد که گل به ثمر رسیده است.

Pooria
11 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *