اعزام وحید امیری برای اقدامات پاراکلینیکی

بازیکن ملی‌پوش پرسپولیس برای بررسی‌های پاراکلینیکی و تشخیص دقیق میزان آسیب اعزام می‌شود. گزارشی از اعزام وحید امیری برای اقدامات پاراکلینیکی را فقط در «ورزشی» بخوانید.

اعزام وحید امیری برای اقدامات پاراکلینیکی

به گزارش «ورزشی»، وحید امیری که در روز ۲۸ شهریور در بازی با النصر عربستان مصدوم شده بود، برابر استقلال تاجیکستان به میدان رفت. اما در بازی با استقلال تاجیکستان بار دیگر به دلیل ناراحتی از ناحیه همسترینگ دقایقی پس از حضور در ترکیب، از بازی تعویض شد.

اقدامات پزشکی برای این بازیکن در تاجیکستان انجام گرفت. هماهنگی‌ها لازمه نیز انجام شد تا امروز برای سایر بررسی‌های پاراکلینیکی اعزام شود. نتیجه بررسی‌های پزشکی، روند درمان این بازیکن را مشخص می‌کند.

به گزارش «ورزشی»، علیرضا حقیقت در رابطه با آخرین وضعیت مصدومیت وحید امیری مطالبی را عنوان کرد. وی گفت که مصدومیت قبلی وحید از ناحیه عضله بود. خوش‌بختانه با انجام امور پزشکی و با گذراندن آزمایش‌های عملی به جمع پرسپولیسی‌ها بازگشت. و در تمرینات گروهی و حتی بازی شرکت کرد. اما متاسفانه در مسابقه با استقلال تاجیکستان از ناحیه جدید دیگری بجز این قسمت، دچار آسیب‌دیدگی شد. مصدومیت این بازیکن از ناحیه همسترینگ در قسمتی دیگر است.

او افزود: کارهای ابتدایی انجام شد. در ادامه، کشیدگی قسمت دیگری از همسترینگ تشخیض داده شد. خوشبختانه کارهای درمانی در حال انجام است. تلاش ما بر این است که در اولین فرصت ممکن، این مصدومیت برطرف شده و او بتواند دوباره‌ برای سرخپوشان به بازی برگردد.

به گزارش ورزشی، تیم فوتبال پرسپولیس در دور برگشت لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 17:30 در شهر دوشنبه، مقابل تیم استقلال تاجیکستان رفت. این مسابقه در نهایت با نتیجه مساوی یک بر یک به پایان رسید.

بیشتر بخوانید: حرکت عجیب رامین رضاییان

وحید امیری این بار از ناحیه همسترینگ دچار مصدومیت شده است
وحید امیری این بار از ناحیه همسترینگ دچار مصدومیت شده است

نتیجه‌ی رقابت پرسپولیس و استقلال تاجیکستان

سرخپوشان ایران با این تساوی 7 امتیازی شدند. آنها اکنون در رده دوم جدول گروه E  و پشت سر النصر و رونالدوی 9 امتیازی قرار گرفتند. بنابراین آنها همچنان بخت زیادی برای صعود دارند. البته پرسپولیس تک امتیاز این مسابقه را مدیون علیرضا بیرانوند دروازه‌بان ملی پوش خود است. او با مهارهای دیدنی بارها مانع گلزنی استقلال تاجیکستان شد. همچنین مهدی ترابی که یک سوپرگل به ثمر رساند.

Pooria
11 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *