راموس در آستانه ی پیوستن به سویا

راموس در آستانه ی پیوستن به سویا سرخیو راموس، مدافع سابق رئال مادرید و پاری سن ژرمن، برای امضای قرارداد با باشگاه دوران کودکی خود، سویا، به زادگاهش سویا بازگشت.

پس از اینکه راموس در ماه ژوئیه با پایان قراردادش توسط پاری سن ژرمن آزاد شد، ظاهراً خودش را به هر قیمتی به سویا پیشنهاد داد و تمایل شدید خود را برای بازگشت به این باشگاه ابراز کرد. این انتقال پس از آن صورت گرفت که راموس از زمان پایان قراردادش با پاری سن ژرمن بازیکن آزاد بود.

راموس در آستانه ی بازگشت به سویا
راموس در آستانه ی بازگشت به سویا

راموس در آستانه ی پیوستن به سویا

یک بازیکن حرفه ای

بازگشت راموس به سویا یک لحظه مهم در دوران حرفه ای او است زیرا او به باشگاهی بازگشت که سفر حرفه ای خود را در آنجا آغاز کرد. بازگشت او به خانه در میان هواداران فوتبال با هیجان روبرو شد و این نشان تعهد او به باشگاهی است که در آن ریشه های عمیق و خاطرات خوبی دارد. راموس اظهار داشت که این بازگشت یک “بدهی” شخصی است که او احساس می کند به باشگاه بدهکار است.

جلب توجه میان هواداران فوتبال

بازگشت اسطوره کهنه کار اسپانیا به لالیگا و سویا نه تنها به خاطر مهارت فوتبالی اش بلکه به خاطر ارتباط عاطفی اش با باشگاه و شهر سویا نیز توجه ها را به خود جلب کرد.

سرخیو راموس با توقعات زیادی به پاری سن ژرمن (PSG) پیوست و قصد داشت تاثیر قابل توجهی داشت. در طول دوران حضورش در PSG، او با چند لحظه قابل توجه روبرو شد

راموس در کنار رگیلونراموس در کنار رگیلون

نکته قابل اثبات

راموس در فصل 2022-2023 با یک امتیاز به پاری سن ژرمن آمد که پس از جدایی جنجالی از رئال مادرید باید ثابت کند. به گزارش بی بی سی، انتقال او با نبردی طولانی و سخت با فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید، مشخص شد که فشار بیشتری بر عملکرد او در پی اس جی اضافه کرد.

مدافع گلزن

راموس که به مهارتش در دفاع و گلزنی معروف بود، به نشان توانایی های تهاجمی خود ادامه داد. او با زدن 101 گل در 671 بازی در تمام مسابقات، خود را به عنوان یکی از بهترین مدافعان جهان معرفی کرد. همانطور که توسط en.psg.fr مشخص شد.

اولین گلزنی

در ژانویه 2022، راموس اولین گل خود را برای PSG در جریان بازی لیگ 1 مقابل ریمز به ثمر رساند و به پیروزی 4-0 این تیم کمک کرد. همانطور که توسط eurosport.com گزارش شد.

نگرانی‌های مربوط به مصدومیت

با این حال، راموس در دوران حضورش در PSG با چالش‌های مصدومیت نیز مواجه بود. همانطور که در گزارش onefootball.com اشاره شد. او دچار آسیب‌هایی شد که در دسترس بودن او برای مسابقات تأثیر گذاشت.

راموس در پی اس جی
راموس در پی اس جی

نتیجه

دوران سرخیو راموس در پاری سن ژرمن با ترکیبی از انتظارات، عملکرد چشمگیر و شکست‌های مصدومیت مشخص شد. و آن را به فصل قابل توجهی در دوران درخشان او تبدیل کرد.

Pooria
4 سپتامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *