رئال مادرید 0 0 رایو وایکانو

رئال مادرید 0 0 رایو وایکانو.رئال مادرید با تساوی بدون گل مقابل رایو وایکانو در ورزشگاه نمادین سانتیاگو برنابئو، فرصت طلایی را برای پس گرفتن صدر جدول لالیگا از دست داد. این نتیجه رئال مادرید را در رده دوم نگه می دارد و تنها دو امتیاز از خیرونا صدرنشین لیگ عقب تر است که روز شنبه با نتیجه 4-2 مقابل اوساسونا پیروز شد. علیرغم موقعیت های گلزنی فراوان، رئال مادرید نتوانست از بن بست خارج شود و دفاع قاطع رایو وایکانو اولین امتیاز خارج از خانه خود را در این بازی از سال 2000 به دست آورد.

بازی جذاب
بازی جذاب

رئال مادرید 0 0 رایو وایکانو

این بازی

شاهد چندین دیدار نزدیک و نزدیک برای هر دو تیم بود. فدریکو والورده، ژوزلو، جود بلینگهام و وینیسیوس جونیور همگی فرصت‌هایی برای گلزنی برای تیم میزبان داشتند، اما نتوانستند گلزنی کنند. از سوی دیگر، خط دفاعی رایو وایکانو به رهبری فرانسیسکو، سرمربی خود، قوی بود و رقبای برجسته‌تر خود را از مادرید ناامید کرد. در یک چرخش عجیب از سرنوشت، رایو وایکانو نتوانست حتی یک شوت به سمت دروازه بزند، که تضاد بین دفاع و حمله آنها را در این مسابقه برجسته کرد.

بازی نفس گیری
بازی نفس گیری

برای رئال مادرید

شبی پر از ناامیدی بود زیرا آنها نتوانستند هیچ یک از 22 تلاش خود را به گل تبدیل کنند. در نیمه اول نیز لحظاتی نگران کننده بود که جود بلینگهام، که در دیدارهای اخیر چهره محوری رئال مادرید بود، از ناحیه کتف آسیب دید و نیاز به مراقبت های پزشکی داشت. با این حال، ملی پوش با استعداد انگلیس که در ال کلاسیکو اخیر قهرمان دو گل شد پس از درمان، مقاومت خود را با ادامه بازی نشان داد. اگرچه بلینگهام این بار نتوانست عملکرد برجسته دیگری ارائه دهد، کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید به هواداران اطمینان داد که مصدومیت نگرانی بزرگی نیست.

کسب 1 امتیاز
کسب 1 امتیاز

آنچلوتی در بیانیه ای

پس از بازی گفت: “بلینگهام فردا تست خواهد شد. ما فکر نمی کنیم چیز جدی باشد.” این به روز رسانی مثبت این امیدواری را ایجاد می کند که مصدومیت بلینگهام شدید نیست و او به زودی برای تیم باز خواهد گشت.

رئال مادرید 0 0 رایو وایکانو
رئال مادرید 0 0 رایو وایکانو

علیرغم فرصت از دست رفته

برای کسب مقام برتر در لالیگا، رئال مادرید همچنان یک مدعی قدرتمند در لیگ است. با تیمی با استعداد که قادر به رقابت در بالاترین سطح است. در حالی که این تساوی ممکن است آنها را با اختلاف کمی پشت سر خیرونا قرار داد. اما هنوز فصل طولانی در پیش است و هواداران رئال مادرید می توانند منتظر مسابقات هیجان انگیز . لحظات به یاد ماندنی باشند زیرا این تیم قصد دارد جایگاه خود را در صدر لیگ به دست آورد. از سوی دیگر، عملکرد قاطع رایووایکانو نشان دهنده عزم آنها برای اثبات خود به عنوان نیرویی است . باید در این فصل لالیگا با آنها در نظر گرفت.

Hesam
6 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *