رئال مادرید بدترین تیم فوتبال اروپا شد!

هیچ باشگاه و تیمی در سال 2023 به اندازه باشگاه رئال مادرید اسپانیا ضربات پنالتی خود را از دست نداد. کهکشانی های مادرید از این مورد جزو بدترین تیم ها بودند. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید. رئال مادرید بدترین تیم فوتبال اروپا شد!

 

رئال مادرید بدترین تیم فوتبال اروپا شد!

به گزارش سایت ورزشی، سال 2023 رئال مادرید به بهترین شکل ممکن تمام شد. این باشگاه با ضربه سر لوکاس واسکز در دقیقه 92 موفق شد 10 نفره در زمین آلاوس برنده شود و به صدر لالیگا برود. رئال مادرید سال قبل در چنین مقطعی با 5 امتیاز اختلاف نسبت به بارسلونا در جایگاه دوم قرار داشت. اما امسال از هر نظر و عملکرد جزوب بهترین ها بودند و با این حال رئال از یک منظر فقط بدترین تیم اروپا بود. براساس گزارشات منتشر شده در آاس، رئال در سال 2023 در نبود بنزما حتی یک پنالتی را گل نکردند. آخرین پنالتی که رئال در نبود بنزما گل زد، 7 نوامبر 2022 می باشد که مودریچ موفق شد در آن بازی در مقابل رایو گل بزند و نتیجه 3-2 شکست رئال.

رئال مادرید بدترین تیم فوتبال اروپا شد!

بعد از آن در شش مورد رئال بدون بنزما پنالتی هایش را خراب کرد. اولین پنالتی را آسنسیو برابر مایورکا از دست داد. سپس نوبت به لوکا مودریچ در بازی با الاهلی مصر در جام باشگاه های جهان رسید. همچنین در بازی های پیش فصل رئال مقابل بارسلونا صاحب پنالتی شد ولی وینیسیوس آن را به سمت بیرون زد.با شروع فصل و در لالیگا و لیگ قهرمانان نیز رئال سه پنالتی خود را از دست داده است. رودریگو برابر سلتا، خوسلو برابر اوساسونا و مودریچ برابر یونیون برلین. آماری باورنکردنی از تیمی مثل رئال مادرید. احتمالا در نوبت بعدی جود بلینگام پشت توپ خواهد رفت. اما این بدترین آمار رئال در ضربات پنالتی بود که ظاهر نبود یک پنالتی زن مطمئن در این باشگاه پرستاره جزو ضعف های آن به شمار می رود.

رئال مادرید بدترین تیم فوتبال اروپا شد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *