ساعت خاص کریس رونالدو در کنار جنگنده ایرلندی

کریس رونالدو و کانر مک کرگور درکنار هم دیگر نشسته بودند و مسابقه بوکس ریاض را تماشا کردند. در ادامه سایت ورزشی با ساعت خاص کریس رونالدو در کنار جنگنده ایرلندی همراه شوید.

 

ساعت خاص کریس رونالدو در کنار جنگنده ایرلندی

به گزارش سایت ورزشی، رونالدو بازیکن معروف فوتبال النصر و پرتغال همیشه به وسایل و زیورآلات لاکچری علاقه دارد. یکی از چیزهایی که همیشه به آن علاقه نشان داده ساعت های گران قیمت او بوده است. کریس رونالدو ساعت خاصی دارد که در مسابقات بوکس ریاض آن را رونمایی کرد. چند روز قبل مسابقات بوکس ریاض در عربستان برگزار شد. کریس رونالدو در کنار کانر مک گرگور به تماشای این مسابقه نشست. در حاشیه این رویداد رونالدو و مک کرگور حتی دور رینگ باهم قدم زده بودند و مک کرگور به سمت فوق ستاره پرتغالی برگشت.

در حاشیه این مسابقه رونالدو فوق ستاره افسانه ای فوتبال جهان یک ساعت Hublot مدل Spirit of Big Bang King Gold در دست داشت که ساعت قهرمان پرتغالی با ۱۶۴ سنگ رنگی روی قاب و ۵۸ سنگ قیمتی رنگی برش باگت روی صفحه تزیین شده و قیمت آن ۷۵۰۰۰ دلار است. همچنین جنگنده ایرلندی با پوشیدن Chopard L.U.C مشاهده شد. Tourbillon از طلای سفید ۱۸ عیار دور قاب و صفحه که به طور کامل با الماس تراش باگت شده است قیمتی ۲۱۰,۰۰۰ دلاری دارد.

قبلا نیز رونالدو با ساعت های لاکچری جواهرات و زیورآلات دیده شده و ظاهرا علاقه زیادی به انداختن ساعت مردانه مدل های لوکس دارد. به نظر شما آیا رونالدو بازهم در مسابقات بوکس در ریاض حاضر می شود؟ او ظاهرا به ورزش هایی غیر از فوتبال نیز علاقه نشان داده و در این زمینه حتی دوستانی دارد. لطفا نظرات و دیدگاه تان را در بخش کامنت ها بنویسید و به نظر شما آیا فوتبال رونالدو در عربستان تمام می شود؟

ارزش کلکسیون ساعت‌های رونالدو چقدر است؟

ساعت خاص کریس رونالدو در کنار جنگنده ایرلندی

mohamadnd
25 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *