مذاکره رئال مادرید با بلینگهام

رئال مادرید مذاکرات را افزایش داده و به خواسته های بلینگهام اعتماد دارد. در این پست ورزشی به مذاکره رئال مادرید با بلینگهام می پردازیم.

جدیدترین اخبار درباره ی مذاکره رئال مادرید با بلینگهام

باشگاه های لیگ برتری نیز به سراغ بازیکن انگلیسی رفته اند. رئال مادرید نسبت به شانسی که برای جذب هدف اصلی خود، جود بلینگهام ، در تابستان دارد، خوشبین است. آنها می دانند که نمی توانند با قدرت های مالی باشگاه های لیگ برتر رقابت کنند. اما مطمئن هستند که این هافبک بوروسیا دورتموند است که در تصمیم گیری برای آینده اش حرف آخر را خواهد زد.

لوس بلانکوس بر این باور است که وقتی زمانش برسد، بلینگهام بیشتر جذب رئال مادرید خواهد شد تا باشگاه های انگلیسی. پدرش، مارک و سایر اعضای خانواده اش مایل به بازگشت او به کشورش انگلیس هستند.

آنها امیدوارند بلینگهام فریفته اسکناس هایی که باشگاه های انگلیسی حاضرند برای بازگرداندن او به کشور مادری اش خرج کنند، نشود. بلینگهام تاکید کرده است که در دو یا سه هفته آینده درباره آینده خود تصمیم خواهد گرفت.

برچسب قیمت 115 میلیون یورویی بر پیشانی بلینگهام

بوروسیا دورتموند قبلاً قیمتی بین 110 تا 115 میلیون یورو به اضافه پاداش برای هافبک خود تعیین کرده است. این انتقال در مجموع 150 میلیون یورو هزینه خواهد داشت. این رقم مشابه رقمی است که دورتموند در سال 2017 از بارسلونا برای عثمان دمبله درخواست کرده بود. آبی اناری ها در نهایت 105 میلیون یورو و 40 میلیون متغیر پرداخت کردند که در نهایت آن هم تبدیل به 30 میلیون شد.

منچستر سیتی از بخت های اول جذب بلینگهام
منچستر سیتی از بخت های اول جذب بلینگهام

منچستر سیتی و لیورپول پیشنهادات بهتری ارائه خواهند داد

دو باشگاه لیگ برتری در حال مذاکره برای جذب بلینگهام با دورتموند هستند. پیشنهادات آنها بالاتر از لوس بلانکوس است، که در حال بررسی پیشنهاد برای بهبود شانس خود با گنجاندن جوایز بیشتری برای او هستند.

منچسترسیتی نسبت به لیورپول برتری دارد. لیورپول که اولین باشگاهی بود که علاقه خود را به این ملی پوش انگلیسی نشان داد اما به دلیل نامشخص بودن مالکیت با مشکل مواجه شده است. یورگن کلوپ معتقد است که جذب بلینگهام در تلاش او برای بازسازی تیم اساسی خواهد بود. این در حالی است که من سیتی مطمئن است که این بازیکن را با پیشنهاد هایی مانند سبک جذاب فوتبالی، پتانسیل مالی، حضور پپ گواردیولا و امکان بازی کنار بازیکنانی مثل هالند متقاعد می کند.

بلینگهام رئال مادرید را ترجیح می دهد

لوس بلانکوس اعتماد دارد که دورتموند خواسته های خود را افزایش نخواهد داد. اگر چنین اتفاقی بیفتد، آنها باز هم فکر می کنند که در اولویت های این بازیکن، جایگاه ویژه ای خواهند داشت.

این حرفی است که اطرافیان بلینگهام در مذاکرات اخیر به رئیس پیشاهنگی باشگاه جونی کالافات گفتند. رئال مادرید دستمزد 10 میلیون یورویی در هر فصل را به او پیشنهاد خواهد کرد و این قرارداد شامل پورسانت هایی هم برای ایجنت و هم برای پدرش خواهد بود.

تصمیم نهایی بلینگهام با خود او خواهد بود
تصمیم نهایی بلینگهام با خود او خواهد بود

رئال مادرید باور دارد که بلینگهام بازیکن ایده‌آلی برای کمک به انتقال آنها به دورانی جدید است. البته آنها حاضر نیستند ارقامی را که برای جذب کیلیان امباپه ارائه کردند، خرج کنند.

وضعیت کاماوینگا و شوآمنی

لوس بلانکوس حاضر است خواسته های دورتموند را برآورده کند. اما باشگاه آلمانی قبلاً تاکید کرده است که خود بازیکن حرف آخر را خواهد زد.

اگر او ترجیحات شخصی و پروژه ورزشی خود را در اولویت قرار دهد، احتمالاً در پایان فصل آینده در استادیوم سانتیاگو برنابئو بازی خواهد کرد. همانطور که ادواردو کاماویگا و اورلین چوآمنی این تصمیم را گرفتند. اما اگر فریب پول کلان را بخورد، به کشورش برمی گردد تا در لیگ برتر بازی کند.

 

Pooria
23 مارس 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *