رئال مادرید عزادار از دست دادن معاون اول

رئال مادرید عزادار از دست دادن معاون اول، رئال مادرید در اطلاعیه‌ای غم‌انگیز که در دنیای فوتبال طنین‌انداز شد، درگذشت یکی از چهره‌های معتبر خود، فرناندو فرناندز تاپیاس، که معاون اول باشگاه بود را فاش کرد. فرناندو فرناندز تاپیاس، 84 ساله، روز چهارشنبه، 25 اکتبر، آخرین نفس خود را سپری کرد و در قلب هواداران فوتبال در سراسر جهان خلاء ایجاد کرد.

رئال مادرید عزادار از دست دادن معاون اول

ورزشی

اولین بار بامداد چهارشنبه «ورزشی» خبر این اتفاق تلخ را منتشر کرد و جامعه فوتبال را تکان داد. تاپیاس برای دو دوره متمایز سمت نایب رئیسی را برعهده داشت و اثری محو نشدنی در باشگاه بر جای گذاشت. رئال مادرید در بیانیه‌ای رسمی خبر درگذشت او را تایید کرد و از این باخت ابراز تاسف کرد.

رئال مادرید عزادار از دست دادن معاون اول
رئال مادرید عزادار از دست دادن معاون اول

فرناندو فرناندز تاپیاس

فرناندو فرناندز تاپیاس نه تنها یک چهره برجسته در دنیای فوتبال بلکه یک تاجر برجسته نیز بود. او از سال 1985 تا 2002 به عنوان رئیس کنفدراسیون سازمان‌های تجاری اسپانیا خدمت کرد، که گواهی بر مهارت‌های رهبری استثنایی او بود. علاوه بر این، او به عنوان یکی از بانفوذترین بزرگان کشتیرانی در جهان شناخته شد.

علت دقیق درگذشت تاپیاس در حال حاضر نامشخص است. جامعه فوتبال و دنیای تجارت به طور یکسان مشتاقانه منتظر اطلاعات بیشتر در مورد این ضایعه غم انگیز هستند.

میراث فرناندو

میراث فرناندو فرناندز تاپیاس در رئال مادرید داستانی است. ارتباط او با این باشگاه چندین سال طول کشید و تعهد تزلزل ناپذیر او را به موفقیت آن نشان داد. از 18 ژوئیه 2000 تا 2 ژوئیه 2006 و مجدداً از 4 نوامبر 2009 تا زمان درگذشت اخیرش، معاون اول رئال مادرید بود. تاپیاس به عنوان یکی از افراد مورد اعتماد رئیس باشگاه رئال مادرید، فلورنتینو پرز شناخته می شد. او علاوه بر نقش نایب رئیس اول، از 17 جولای 2000 تا 2 ژوئیه 2006 سمت نایب رئیس هیئت مدیره را نیز بر عهده گرفت و بر تعهد خود به باشگاه و رهبری آن تاکید کرد.

نفوذ تاپیاس فراتر از اتاق هیئت مدیره بود. او نه تنها به خاطر ذکاوت تجاری اش بلکه به خاطر اشتیاق عمیقش به فوتبال و رئال مادرید مورد تحسین قرار گرفت. درگذشت او نه تنها برای باشگاه بلکه برای کل جامعه فوتبال ضایعه مهمی است.

رئال مادرید عزادار از دست دادن معاون اول
رئال مادرید عزادار از دست دادن معاون اول

نتیجه

در حالی که خانواده رئال مادرید و دنیای فوتبال با این خبر ویرانگر کنار می‌آیند، قدردانی از سوی هواداران، بازیکنان و سایر باشگاه‌های فوتبال سرازیر می‌شود. میراث فرناندو فرناندز تاپیاس همچنان در سالن های مقدس سانتیاگو برنابئو طنین انداز خواهد شد و یاد او در قلب همه کسانی که او را می شناختند زنده خواهد ماند.

افکار و تسلیت کل جامعه فوتبال به خانواده و دوستان فرناندو فرناندز تاپیاس در این دوران سخت است. باشد که در آرامش باشد.

Hesam
25 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *