سفر دو بازیکن ایرانی به فرانسه

سفر دو بازیکن ایرانی به فرانسه، در اتفاقی مهیج برای علاقه مندان به فوتبال، تیم ملی فوتبال ایران خود را برای دومین سفر خود به فرانسه حاضر می کند. این بار دو بازیکن ایرانی از آ.ک. آتن، احسان حاج صفی و میلاد محمدی جایگاه خود را در فهرست بازی‌های خود برای بازی با تیم قدرتمند فرانسه، مارسی به دست آوردند. این دیدار در چارچوب هفته سوم مرحله گروهی لیگ اروپا برگزار می شود و امید است که دو تیم ایرانی بار دیگر همانند دیدارهای قبلی خود بدرخشند.

سفر دو بازیکن ایرانی به فرانسه

ورزشی

به گزارش “ورزشی”، آ.ک. آتن، تیم فوتبالی که با افتخار احسان حاج صفی و میلاد محمدی را به خود می بالد، در آستانه دیداری حساس مقابل مارسی فرانسه است. پس از عملکرد عالی خود در دو بازی گذشته، جایی که آنها بدون شکست باقی ماندند، این تیم مشتاق است تا روند پیروزی خود را حفظ کند.

همین سه شب پیش در دیدار مقابل آستراس تریپولی در سوپرلیگ یونان، آ.ک. آتن با هدایت ثابت احسان حاج صفی و با گل میلاد محمدی تعویضی با نتیجه 3 بر صفر پیروز میدان شد. این پیروزی با تنها دو امتیاز اختلاف نسبت به المپیاکوس، صدرنشین لیگ، جایگاه آنها را در رده سوم جدول مسابقات تثبیت کرد. با این حال، اکنون تمرکز آنها به رویارویی قریب الوقوع با مارسی در لیگ اروپا معطوف شد.

سفر دو بازیکن ایرانی به فرانسه
سفر دو بازیکن ایرانی به فرانسه

دیدار مارسی و آ اک آتن

این دیدار قرار است فردا شب در ورزشگاه ولودروم و شروع آن ساعت 20:15 برگزار شود. این برخورد برای A.K اهمیت قابل توجهی دارد. آتن در حالی که قصد دارد یک پیروزی مهم را کسب کند و در مجموع 7 امتیاز در صدر گروه B حفظ شود.

سفر دو بازیکن ایرانی به فرانسه
سفر دو بازیکن ایرانی به فرانسه

احسان حاج صفی و میلاد محمدی

احسان حاج صفی و میلاد محمدی در دیدارهای اخیر خود در مرحله گروهی لیگ اروپا فرم استثنایی به نمایش گذاشتند. آنها در انگلیس مقابل برایتون پیروز شدند و در خانه مقابل آژاکس هلند به تساوی رسیدند. آنچه بر این انتظار می افزاید این است که آنها قبلاً در فرانسه با مارسی روبرو شدند و در هر دو دیدار قبلی خود به تساوی رسیدند.

احسان حاج صفی حضور مستمری در آ.ک. ترکیب آتن در دیدارهای اخیر خود، به ویژه مقابل برایتون و آژاکس در لیگ اروپا. از سوی دیگر، میلاد محمدی آن بازی ها را به عنوان بازیکن جانشین آغاز کرد و در صورت فراخوان، کمک های موثری کرد.

سفر دو بازیکن ایرانی به فرانسه
سفر دو بازیکن ایرانی به فرانسه

نتیجه

در حالی که هواداران مشتاقانه منتظر این بازی هستند، بازیکنان ایرانی از آ.ک. آتن، احسان حاج صفی و میلاد محمدی مصمم هستند در مارسی جای خود را بگذارند و با همان فداکاری و قدرتی که تاکنون از خود نشان داده اند، به راه خود در لیگ اروپا ادامه دهند. آن ها با مهارت و کار گروهی خود به دنبال کسب یک پیروزی قابل توجه دیگر و تقویت جایگاه تیم خود در این رقابت معتبر هستند.

Hesam
25 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *