اولین عنوان در سال 2024 رئال مادرید ؟

اولین عنوان در سال 2024 رئال مادرید ؟ با نزدیک شدن به سپیده دم سال 2024، رئال مادرید در آستانه آغازی هیجان انگیز برای سال جدید ایستاده است. با دو عنوان کسب شد. در سال 2023، سلطنتی ها خود را برای اولین حضور در دو تورنمنت دیگر آماده می کنند و به احتمال قهرمانی در جام حذفی چشم دوخته اند.  ماه آغازین ژانویه نوید اقدامات و چالش‌های بیشتری را می‌دهد و لحن را برای دوره‌ای جذاب برای رئال مادرید تنظیم می‌کند. بیایید آنچه را که در مرحله ابتدایی سال 2024 برای غول های مادریدی در پیش است بررسی کنیم.

اولین عنوان در سال 2024 رئال مادرید ؟

پس از یک مهلت کوتاه

اولین عنوان در سال 2024 رئال مادرید ؟
اولین عنوان در سال 2024 رئال مادرید ؟

تیم رئال مادرید در 29 دسامبر با احضار سرمربی کارلو آنچلوتی به تمرینات بازگشت. اولین رویارویی سال آنها در روز چهارشنبه، 3 ژانویه. زمانی که آنها با RCD مایورکا در لالیگا به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه مجموعه ای از درگیری ها را آغاز می کند که جود بلینگهام و هم تیمی هایش در دو مسابقه دیگر شرکت خواهند کرد. از آنجایی که آنها قصد دارند از عنوان خود در کوپا دل ری دفاع کنند، فرصتی قریب الوقوع برای تصاحب جام افتتاحیه فصل، سوپرکاپ. در انتظار درک آنهاست. دستور کار ماه ژانویه، که توسط REAL TOTAL درج شد. تصویری از رویدادهای آینده را ارائه می دهد.

سوپرکاپ

سوپرکاپ
سوپرکاپ

که اولین قهرمانی بالقوه سال را نشان می دهد، آغازگر سفر آنهاست. ورزشگاه سانتیاگو برنابئو در تاریخ 3 ژانویه از ساعت 19:15 میزبان مایورکا خواهد بود. متعاقبا، حضور رئال مادرید در کوپا دل ری با بازی مقابل آراندینا اف سی، یک تیم دسته چهارم. برای 6 ژانویه در ساعت 9:30 شب برنامه ریزی شد. آغاز می شود. بلافاصله پس از اولین بازی آنها در کوپا. توجه به سرعت به رقابت باقی مانده معطوف شد. نیمه نهایی سوپرکوپا در تاریخ 10 ژانویه برابر رقبای شهری اتلتیکو برگزار می شود و شروع آن ساعت 8 بعد از ظهر است. این مسابقات تا سال 2029 در ریاض عربستان سعودی برگزار می شود.

پیروزی مقابل لوس روژیبلانکوس

باعث می شود رئال مادرید به فینال در 14 ژانویه راه یابد. حریف در مسابقه نهایی از رویارویی بین کالیفرنیا اوساسونا و اف سی بارسلونا در 11 ژانویه در ساعت 8 شب بیرون خواهد آمد. صرف نظر از سرنوشت آنها در فینال. بازی بعدی رئال مادرید در انتظار کوپا دل ری است. شرطی که آنها در دیدار قبلی خود از آراندینا عبور کنند. مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی از 16 تا 18 ژانویه در نظر گرفته شد.

پس از یک وقفه تقریباً دو هفته ای از مسابقات لیگ

پس از یک وقفه تقریباً دو هفته ای از مسابقات لیگ
پس از یک وقفه تقریباً دو هفته ای از مسابقات لیگ

رویالز مبارزات خود را در لالیگا مقابل آلمریا در تاریخ 21 ژانویه ساعت 4:15 بعد از ظهر از سر می گیرد. بازی مقابل UD لاس پالماس در روز 22 بازی که برای 27/28 ژانویه برنامه ریزی شد. دلیل برگزاری مرحله یک چهارم نهایی کوپا دل ری که از 23 تا 25 ژانویه برگزار می شود، هنوز تایید نشده است. اگر رئال مادرید به فینال سوپرکوپا و یک چهارم نهایی جام حذفی صعود کند، ژانویه می‌تواند شامل یک برنامه سخت هشت بازی رقابتی در عرض چهار هفته باشد. فوریه با درگیری مقابل ختافه اف سی در 1 فوریه در ساعت 9 شب آغاز می شود.

کارلو آنچلوتی

لوکا مودریچ
لوکا مودریچ

سرمربی، با چالش مدیریت چرخش و عمق تیم در این دوره سخت مواجه است. زیرا مصدومیت‌ها در پایان سال 2023 گریبانگیر تیم شد. امیدی برای تقویت وجود دارد. در حالی که ادر میلیتائو، تیبو کورتوا و دیوید آلابا برای مدت طولانی از میادین دور هستند، بازگشت چند ستاره مصدوم می تواند ترکیب رئال مادرید را تقویت کند. پیش بینی می شود دانیل کارواخال، وینیسیوس جونیور. آردا گولر و ادواردو کاماوینگای آینده دار که در حال حاضر به صورت انفرادی تمرین می کنند، در اوایل ژانویه بازگشت خود را نشان دهند.

از آنجایی که

سپیده دم سال 2024 مسابقات زیادی را به همراه دارد و به دنبال کسب عنوان قهرمانی است. رئال مادرید در آستانه یک ژانویه هیجان انگیز و بالقوه محوری قرار گرفت. با چشم اندازهای خود برای شروع امیدوارکننده ای برای سال جدید.

Pooria
31 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *