نزاع شرم‌آور بعد از قهرمانی سیتی در جده

فینال جام باشگاه های جهان در شهر جده به حاشیه کشیده شده است. دو بازیکن مطرح فوتبال جهان بنام های کایل واکر و فیلیپه ملو بعد از سوت پایان بازی باهم درگیر شدند. در ادامه سایت ورزشی با نزاع شرم‌آور بعد از قهرمانی سیتی در جده همراه شوید.

نزاع شرم‌آور بعد از قهرمانی سیتی در جده

نزاع شرم‌آور بعد از قهرمانی سیتی در جده

به گزارش سایت ورزشی، کایل واکر مدافع من سیتی بعد از سوت پایان بازی فینال جام باشگاه های جهان درگیری عجیب با فیلیپه ملو بازیکن فلومیننزه داشت. ستاره انگلیسی سیتیزن ها به همراه بازیکنان تیمش با نتیجه 4-0 نماینده برزیل را در مسابقات به میزبانی جده عربستان سعودی شکست داد تا پنجمین جام سال 2023 را بدست آورد. مدافع تیم ملی انگلیس بعد از سوت داور مشغول خوشحالی برای کسب این عنوان بزرگ بود. اما ناگهان درگیری فیزیکی با هافبک 40 ساله فلومیننزه شد. درگیری در فوتبال گاهی پیش می آید و این اتفاق اما بی شرمانه بود.

نزاع شرم‌آور بعد از قهرمانی سیتی در جده

ملو به سمت واکر حمله کرد و قصد داشت تا جشن قهرمانی سیتی را خراب کند که واکر او را به سمت عقب هل داد. سپس توسط همبازیان دو بازیکن این درگیری کوتاه خاتمه یافت. فلومیننزه در بازی نتوانست مانع از شکست سنگین مقابل سیتی شود. عصبانیت ملو نیز از این ناکامی کاملا طبیعی بود و اما درگیری بی دلیل ایشان با واکر بسیار تعجب برانگیز بود. این مسابقه که به فینال جام باشگاه های جهان شهرت دارد و بین دو تیم قدرتمند انجام گرفت.

اما حاشیه و دعوای آخر بازی دور از شان یک مسابقه حساس بود. قطعا درگیری کایل واکر و فیلیپه ملو دور از چشم رسانه ها پنهان نماند. عکس های این درگیری به صورت فریم به فریم ثبت شد. سیتیزن ها در این فصل عملکرد درخشانی دارند. و توانستند در لیگ انگلیس نیز قوی ظاهر شوند. و حالا با این قهرمانی یک شاخ و شانه برای تیم های حاضر در لیگ قهرمانان اروپا کشیده اند.

نزاع شرم‌آور بعد از قهرمانی سیتی در جده نزاع شرم‌آور بعد از قهرمانی سیتی در جده

mohamadnd
24 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *