خاطره ی ستاره ی جوان رئال از شکست برابر مسی

خاطره ی ستاره ی جوان رئال از شکست برابر مسی. آندریک، ستاره برزیلی رئال مادرید، اخیرا خاطره تلخی را از شکست 1-0 مقابل آرژانتین در ورزشگاه ماراکانا در جریان مقدماتی جام جهانی 2023 بازگو کرد. این دیدار که با گل جنجالی نیکلاس اوتامندی به پایان رسید، نه تنها احساسات را در زمین برانگیخت، بلکه حوادثی را در خارج از زمین نیز به همراه داشت، از جمله حمله پلیس برزیل به هواداران آرژانتینی.

خاطره ی ستاره ی جوان رئال از شکست برابر مسی

درگیری فراموش نشدنی

جدال آرژانتین و برزیل در ورزشگاه ماراکانا بدون شک یکی از خاطره انگیزترین لحظات فوتبال در سال 2023 بود. قطر، قهرمان فعلی جام جهانی، موفق شد با کسب پیروزی مقابل برزیل، تاثیری ماندگار در صحنه فوتبال آمریکای جنوبی بر جای بگذارد. با این حال، این فقط بازی نبود که متمایز شد، بلکه رویدادهای اطراف آن لایه‌ای از جنجال را اضافه کردند.

برزیل مقابل آرژانتین
برزیل مقابل آرژانتین

آشوب خارج از زمین

حتی قبل از شروع بازی، هواداران آرژانتینی قربانی حمله پلیس برزیل شدند. خشونت ها در داخل ورزشگاه ادامه یافت و باعث شد بازیکنان آرژانتینی از جمله امیلیانو مارتینز، دروازه بان خود، خواستار پایان دادن به درگیری بین نیروهای امنیتی و هواداران خود شوند. جو متشنجی که به داخل زمین کشیده شد و منجر به درگیری شدید بین بازیکنان دو تیم شد.

مشاهده غیرمعمول آندریک

آندریک که شاهد پویایی غیرعادی در ماراکانا بود، از دیدن هواداران برزیلی در حال تشویق آرژانتین در طول مسابقه ابراز شگفتی کرد. او در مصاحبه با مجله Placar خاطرنشان کرد: زمانی که در ماراکانا بازی می‌کردم، برزیلی‌ها را دیدم که آرژانتین را تشویق می‌کردند.

ستاره برزیلی تماشای حمایت هموطنانش از تیم رقیب را مایوس کننده می دانست و اظهار داشت: “این غم انگیز بود که دیدم هواداران برزیلی برای آرژانتین تشویق می کنند. یک برزیلی در حال تشویق برزیل؟ سخت است. ما می خواهیم چهره شادتری را برای هواداران به ارمغان بیاوریم. انشاالله بتوانیم در سال های آینده جام جهانی را ببریم.”

سیستم پشتیبانی شخصی آندریک

با تغییر دنده از زمین فوتبال به مسائل شخصی، از آندریک در مورد رویکردش برای رسیدگی به چالش های روانی فوتبال حرفه ای سوال شد. او در پاسخ گفت: “روانشناسان من برای من اعضای خانواده ام هستند. حرفی برای گفتن نیست. روانشناس من اول از همه خداست. نیازی ندارم قلبم را به روی دیگران باز کنم. من خدا را در خود دارم. زندگی من.”

خاطره ی ستاره ی جوان رئال از شکست برابر مسی
خاطره ی ستاره ی جوان رئال از شکست برابر مسی

نتیجه

آندریک با بحث درباره آرزوهای خود فراتر از زمین فوتبال، بر تمایل خود برای شاد کردن نسل جدید تأکید کرد. وی هدف خود را شاد کردن کودکان این دوران بیان کرد و هدفش این بود که تاثیر مثبتی داشته باشد تا با لبخند بر لب رشد کنند. آندریک معتقد است که بازیکنان برزیلی، از جمله وینیسیوس و رودریگو، می توانند در مجموع به اسطوره های نسل خود و ملت تبدیل شوند. در حالی که آنها برای موفقیت تلاش می کنند، هدف آنها اتحاد طرفداران برزیلی و ایجاد لحظات شادی است که برای سال های آینده به یادگار خواهد ماند.

Hesam
10 فوریه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *