ستاره ی چلسی در رادار بارسلونا

ستاره ی چلسی در رادار بارسلونا. انزو فرناندز، هافبک آرژانتینی پس از ایجاد تاثیری خیره کننده در جام جهانی 2022، توجه باشگاه های بزرگ فوتبال اروپایی را به خود جلب کرد. یکی از این تیم هایی که علاقه شدیدی به این بازیکن نشان می دهد، بارسلونا است. که ظاهراً تلاش می کند این هافبک با استعداد را از چلسی دور کند.

ستاره ی چلسی در رادار بارسلونا

زمینه انتقال

سفر انزو فرناندز به سمت ستاره شدن در لیگ پرتغال آغاز شد. جایی که او مهارت های خود را قبل از انتقال به چلسی در زمستان 2023 به نمایش گذاشت. مبلغ انتقال 121 میلیون پوندی او در آن زمان رکورد جدیدی را به عنوان گران ترین بازیکن ثبت کرد. در تاریخ لیگ برتر با این حال، این رکورد کوتاه مدت بود. زیرا انتقال دکلان رایس به آرسنال در تابستان گذشته از هزینه فرناندز فراتر رفت و توپچی ها 122 میلیون پوند خرج کردند.

انزو فرناندز در بارسلونا
انزو فرناندز در بارسلونا

مبارزات چلسی

علیرغم قیمت سنگین، فرناندز نتوانست انتظارات را در چلسی برآورده کند و عملکرد ناامیدکننده ای ارائه کرد. این هافبک جوان برای یافتن فرم خود در تیم مستقر در لندن به سختی تلاش کرد که منجر به گمانه زنی هایی در مورد جدایی احتمالی او از استمفورد بریج شد.

علاقه بارسلونا

گزارش های اخیر حاکی از آن است که انزو فرناندز برای پوشیدن پیراهن بارسلونا ابراز تمایل کرده است. مذاکرات بین مدیر برنامه های این بازیکن و چلسی در حال انجام است. با این حال، با توجه به چالش های مالی مستند بارسلونا، به دست آوردن چنین بازیکن گران قیمتی بعید به نظر می رسد. این بازیکن 23 ساله آرژانتینی همچنان با چلسی قرارداد دارد و او را تا سال 2032 با این تیم منعقد می کند.

ستاره ی چلسی در رادار بارسلونا
ستاره ی چلسی در رادار بارسلونا

نتیجه

انتقال احتمالی انزو فرناندز از چلسی به بارسلونا، سر و صدای زیادی در دنیای فوتبال ایجاد کرده است. در حالی که دوران ناامید کننده هافبک آرژانتینی در چلسی ممکن است در را برای انتقال باز کند، محدودیت های مالی بارسلونا می تواند مانع بزرگی باشد. با آغاز مذاکرات، علاقه مندان به فوتبال از نزدیک نظاره گر خواهند بود تا ببینند آیا رویای فرناندز برای بازی با پیراهن نمادین بارسلونا به واقعیت می پیوندد یا خیر.

Hesam
10 فوریه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *