رئال مادرید برابر آلمریا

رئال مادرید برابر آلمریا روز شنبه در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو مقابل آلمریا نمایشی برتر ارائه داد و با نتیجه 4-1 پیروز شد. این برد تیم را حداقل به طور موقت به صدر جدول رده بندی لالیگا رساند و عملکرد برجسته ای از چندین بازیکن داشت.

رودریگو پتانسیل کلاس جهانی را نشان می دهد

یکی از بازیکنانی که به ویژه تحت تاثیر قرار داد رودریگو بود. وینگر برزیلی که در طول دوران حضورش در رئال مادرید برای ثبات تلاش کرده است، عملکردی در سطح جهانی مقابل آلمریا به نمایش گذاشت. رودریگو دو گل زد و یک پاس گل داد و پتانسیل خود را برای تبدیل شدن به یک بازیکن کلیدی برای باشگاه در سال های آینده نشان داد.

رودریگو در کلاس جهانی
رودریگو در کلاس جهانی

صعود کریم بنزما به جدول گلزنان لالیگا

کریم بنزما که این فصل در فرم خوبی برای رئال مادرید به سر می برد، به روند تاثیرگذار خود مقابل آلمریا ادامه داد. مهاجم فرانسوی بیست و پنجمین گل فصل خود را به ثمر رساند و با تنها یک گل کمتر از لیونل مسی، در رده دوم جدول گلزنان لالیگا قرار گرفت.

صعود کریم بنزما به جدول گلزنان لالیگا
صعود کریم بنزما به جدول گلزنان لالیگا

کورتوا و میلیتائو

علاوه بر بازیکنان هجومی، دفاع رئال مادرید نیز مقابل آلمریا چشمگیر بود. تیبو کورتوا که یکی از بهترین دروازه بان های جهان در این فصل بوده است، چندین سیو کلیدی برای حفظ آلمریا انجام داد. در همین حال، ادر میلیتائو که در غیاب سرخیو راموس و رافائل واران به میدان آمده است، یک عملکرد خوب دیگر را در دفاع میانی انجام داد.

کورتوا و میلیتائو 
کورتوا و میلیتائو 

مودریچ و کروس خط هافبک را کنترل می کنند

در خط میانی، لوکا مودریچ و کروس در کنترل رئال مادرید بودند. مودریچ که اخیرا قرارداد جدیدی را با این باشگاه امضا کرده بود، پاس گل بنزما را داد و نقش مهمی در روند آماده سازی تیم داشت. در همین حال، کروس، عملکرد رزمی معمول خود را به نمایش گذاشت، تکل های پیروز شد و حملات آلمریا را شکست.

مودریچ و کروس خط هافبک را کنترل می کنند
مودریچ و کروس خط هافبک را کنترل می کنند

تغییرات تاکتیکی انچلوتی نتیجه داد

زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید، چندین تغییر تاکتیکی برای بازی مقابل آلمریا اعمال کرد، از جمله بازی با سه مدافع و شروع رودریگو در جناح راست. این تغییرات نتیجه داد، زیرا رئال مادرید در جلوتر خطرناک تر و در عقب محکم تر به نظر می رسید. زیدان از عملکرد و نتیجه راضی خواهد بود، زیرا تیمش همچنان برای قهرمانی در لالیگا تلاش می کند.

رئال مادرید برابر آلمریا

پیروزی رئال مادرید مقابل آلمریا بیانیه ای از قصد این تیم بود. عملکرد چشمگیر بود و چندین بازیکن عملکرد برجسته ای داشتند. رودریگو، به ویژه، پتانسیل کلاس جهانی خود را نشان داد، در حالی که بنزما به شکل چشمگیر گلزنی خود ادامه داد. رئال مادرید اکنون در صدر جدول رده بندی لالیگا قرار دارد و به دنبال حفظ شتاب خود در هفته های آینده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *