یاغی باشگاه پرسپولیس در راه استقلال

بازیکنانی که در هر دو تیم استقلال و پرسپولیس بازی کردند در دربی 101 کم نیستند، آرمان رمضانی و شیخ دیاباته از جمله این افراد هستند که در فصل های قبل برای تیم های رقیب بازی می کردند. در ادامه سایت ورزشی با مطلب یاغی باشگاه پرسپولیس در راه استقلال همراه شوید.

 

یاغی باشگاه پرسپولیس در راه استقلال

آرمان رمضانی هیچ وقت به طور کامل و ثابت در باشگاه استقلال بازی نکرد. بازیکنی که در فصل قبل و در زمان هدایت تیم آبی ها توسط فرهاد مجیدی نیز ستاره تعویضی آنها به حساب آمد. قطعا قرارداد رمضانی با استقلالی ها به دلیل گل های حساسی که به ثمر رسانده، فصل قبل تمدید شده بود. اما اقبال چندان برای این بازیکن در فصل 22 خوب نبود. بازیکنی که حتی به عنوان یار تعویضی نتوانست در لیست ساپینتو جایی داشته باشد و احتمالا جزو خروجی های باشگاه به حساب می آید.

یاغی باشگاه پرسپولیس در راه استقلال

ریکاردو ساپینتو در این فصل اعتقاد زیادی به رمضانی نداشت. آرمان در سه بازی آخر لیگ برتر فقط 1 دقیقه در بازی قرار گرفت و همه چیز نشان می دهد که او احتمالا از استقلال می رود. بعید است که ریکاردو از او به عنوان یار تعویضی در دربی جام حذفی استفاده نماید. با پایان جام حذفی و مشخص شدن تکلیف قهرمان تکلیف آرمان نیز مشخص می شود. او کاملا به شرایط خودش در تیم استقلال آگاه است و به همین دلیل یک استوری کاملا زیرکانه در فضای مجازی منتشر کرد که نشان می دهد چقدر از بازی نکردن ناراحت و ناراضی است.

 

بازیکنان منتقم دربی

در روز چهارشنبه از ساعت 18:30 دربی حساس صد و یکم فینال جام حذفی برگزار می شود. شیخ دیاباته فرصت دارد تا به یکی از جدیدترین یاغی های تاریخ دربی تبدیل شود. دیاباته بازی نیم فصل اول را به دلیل مصدومیت از دست داد و در نیم فصل دوم نیز گل محمدی او را از فهرست تیمش خط زد. تا آقای گل سابق استقلال امکان حضور در این مسابقه را نداشته باشد. البته او در مسابقه قبلی در مقابل هوادار به لیست 20 نفره برگشته تا از شانس حضور در برابر استقلال برخوردار شود. کالا مشخص است که عیسی و عبدی جلوتر از مهاجم مالیایی هستند.

یاغی باشگاه پرسپولیس در راه استقلال

آخرین یاغی شهرآورد تهران نیز محمد نادری است. مستقیم از پرسپولیس به استقلال آمد. آرمان رمضانی و گادوین منشا نیز وضعیت کاملا مشابه ای داشتند. یکی از موفق ترین یاغی های سال های اخیر نیز علیرضا نیکبخت واحدی بود. اولین دربی گل زد. علی علیزاده نیز در همان بازی توانست گلزنی کند و حالا باید ببینید که آیا شیخ دیاباته نیز فرصت گلزنی خواهد داشت یا نه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *