رونالدو در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا

کریستیانو رونالدو بازیکن گلزن تیم النصر عربستان در پلی آف لیگ قهرمانان قرار گرفت. فدراسیون فوتبال عربستان چهار نماینده خودش را در رقابت های باشگاهی آسیا معرفی نموده است. کریس رونالدو در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا حضور خواهد داشت. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید.

 

کریس رونالدو در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا

فدراسیون فوتبال عربستان چهار نماینده اش را رسما در رقابت های آسیایی معرفی نمود. با پایان رقابت های فصل 2023-2022 لیگ برتر عربستان فدراسیون کشور رسما نماینده های رقابت باشگاهی را معرفی نموده است. بر این اساس فدراسیون سعودی بعد از تغییر فرمت لیگ قهرمانان آسیا لیگ های غرب آسیایی باید سهمیه خود را از دو فصل فوتبالی انتخاب نمایند. به همین ترتیب الاتحاد قهرمان این فصل و الهلال قهرمان فصل قبل به همراه الفیحا قهرمان جام حذفی مستقیما راهی سطح یک فوتبال باشگاه آسیایی شدند.

رونالدو در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا

تیم باشگاه النصر رده دوم جدول لیگ با ابر ستاره فوتبال دنیا کریس رونالدو نیز راهی پلی آف رقابت های سطح یک فوتبال باشگاهی آسیا می شود. سهمیه عربستان در این فصل از رقابت های باشگاهی آسیا 3+1 می باشد. سهمیه کشورمان ایران نیز در این رقابت ها 2+2 می باشد. با توجه به تغییر شکل فرمت مسابقات باشگاهی آسیا به 4 سطح یک ، دو و سه 2 نماینده کشورمان نیز مستقیما در سطح یک رقابت های باشگاهی آسیا شرکت می نمایند. یک نماینده کشورمان در مرحله پلی آف سطح یک بازی می کند. این تیم شانس رقابت با یاران رونالدو را دارد. چهارمین سهمیه کشورمان نیز در سطح دوم مسابقات آسیایی رقابت می نماید.

رونالدو در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا

 

رونالدو به پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا رسید!

کریس رونالدو ستاره پرتغالی باشگاه النصر عربستان بعد از یک هفته مانده پایان فصل امیدوار به حضور در رقابت های لیگ قهرمانان آسیایی است. تکلیف قهرمان کاملا مشخص شد و الاتحاد این عنوان را بدست آورد. النصر با حضور رونالدو در کورس قهرمانی قرار داشت و در ادامه با ناکامی به رتبه دوم جدول دست یافت و قبل از حضور ستاره پرتغالی صدرنشین بود. به همین ترتیب النصری ها یکی از چهار نماینده عربستان سعودی هستند که درقابت های لیگ قهرمانان آسیا 2024-2023 حضور خواهند داشت. الاتحاد و النصر به عنوان قهرمان های فصل قبل مستقیما راهی مرحله گروهی شده و الفیحا قهرمان جام حذفی هم تیم سوم راهی مرحله گروهی می شود. النصر تیم چهارم نیز بر اساس نظر فدراسیون فوتبال سعودی باید در مرحله پلی آف حضور داشته باشد.

رونالدو در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *