طغیان بازیکنان پرسپولیس علیه رضا درویش

طغیان بازیکنان پرسپولیس علیه رضا درویش.در اتفاقی تکان دهنده، بازیکنان باشگاه پرآوازه فوتبال ایران، پرسپولیس، سخنانی را علیه مدیریت بیان کردند. مجموعه ای از نارضایتی ها و مسائلی را که گریبان این تیم را گرفت. روشن کردند. در پیامی طولانی و صریح خطاب به هواداران باشگاه، بازیکنان نارضایتی و نگرانی های خود را که در درجه اول متوجه رضا درویش، چهره مدیریتی باشگاه بود، برجسته کردند.

بازیکنان پرسپولیس
بازیکنان پرسپولیس

طغیان بازیکنان پرسپولیس علیه رضا درویش

به نظر می رسد

کاتالیزور این اقدام بی سابقه لغو ناگهانی یک جلسه تمرین در حضور خبرنگاران و تنها ساعاتی پس از تصمیم کادرفنی یحیی گل محمدی بوده است. این حرکت به سرعت منجر به ابراز ناامیدی و نارضایتی بازیکنان شد و به انتقاد دقیق از نحوه برخورد مدیریت با جنبه‌های مختلف درون باشگاه منجر شد.

کانون گلایه های بازیکنان، عدم شناسایی و حمایت آشکار از سوی باشگاه علیرغم دستاوردهای چشمگیر آنها بود. کسب هر سه جام مهم در فصل گذشته کار کوچکی نبود، با این حال بازیکنان ادعا کردند که از تایید و حمایت ناکافی برخوردار شدند. حتی دریافتند که قراردادهای آنها نسبتاً کمتر از قراردادهای بازیکنان تیم های رقیب است.

آخرین اخبار
آخرین اخبار

علاوه بر این

بازیکنان نسبت به رفتار بی‌احترامی که از سوی مدیریت دریافت کردند. ابراز ناراحتی کردند و به مواردی اشاره کردند که گفته می‌شود وعده‌های پرداخت قرارداد و سایر تضمین‌ها شکسته شده یا به تأخیر افتاد. آنها از عدم برگزاری جشن یا قدردانی در عواقب فصل پیروزمندی خود ابراز تاسف کردند و عدم رعایت تعهدات مدیریتی در طول تمرینات پیش فصل را محکوم کردند.

بازیکنان همچنین کاستی‌های عملیاتی مختلف در باشگاه را برجسته کردند. از سوء مدیریت مالی گرفته تا مسائل تدارکاتی. آنها ناتوانی در تامین حامیان مالی قوی، فرصت های از دست رفته برای درآمدهای تبلیغاتی و ناتوانی باشگاه در سازماندهی امکانات ضروری مانند زمین تمرین دوم یا تهیه به موقع لباس و وعده های غذایی تیم را زیر سوال بردند.

درویش مدیر عامل پرسپولیس
درویش مدیر عامل پرسپولیس

نکته بحث برانگیز ویژه ای که بازیکنان مطرح کردند

اعمال جریمه به ظاهر خودسرانه 10 درصدی پس از اولین باخت این تیم در 20 بازی داخلی بود. این پنالتی به شدت توسط بازیکنان مورد اعتراض قرار گرفت و آنها قانونی بودن و انگیزه های پشت چنین اقدامی را زیر سوال بردند. به ویژه با توجه به اینکه ظاهراً هیچ یک از اعضای هیئت مدیره از این جریمه حمایت نکردند یا آن را نپذیرفتند.

بازیکنان در پایان پیام خود خواستار تجدید نظر در توانایی ها و شایستگی مدیریت فعلی برای هدایت چنین باشگاه معتبری شدند. آنها رهبري را خواستار شدند كه موفقيت تيم را در اولويت قرار دهد، استعداد جذب اسپانسر را داشته باشد و حمايت واقعي از آرمانهاي باشگاه را نشان دهد.

طغیان بازیکنان پرسپولیس علیه رضا درویش
طغیان بازیکنان پرسپولیس علیه رضا درویش

پخش عمومی گلایه‌های بازیکنان پرسپولیس

نشان‌دهنده شکاف قابل توجهی بین تیم و مدیریت است . نگرانی‌هایی را درباره ثبات و مسیر آینده باشگاه ایجاد می‌کند. در حالی که هواداران و سهامداران منتظر پاسخ مدیریت هستند. این حرکت بی سابقه بازیکنان مسائل داخلی را آشکار کرد. که ممکن است به طور قابل توجهی بر شهرت و عملکرد باشگاه در زمین تاثیر بگذارد.

Hesam
19 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *