زمین تنیس شیرودی تعطیل نشده است

زمین تنیس شیرودی تعطیل نشده است.شایعات اخیر مبنی بر تعطیلی زمین تنیس مجموعه ورزشی شیرودی توسط محسن خمارلو مدیر این مجموعه روشن شد. وی تایید کرد که این مجموعه همچنان فعال است. خمارلو با رد باورهای غلط اظهار داشت که در حالی که قرارداد با اپراتور دادگاه واقعاً منعقد شد. این مرکز قرار است به سرعت فعالیت خود را از سر بگیرد.

مدیر ورزشی زمین شیرودی
مدیر ورزشی زمین شیرودی

زمین تنیس شیرودی تعطیل نشده است

خمارلو در گفت وگو با ایسنا

با اشاره به این وضعیت، تصریح کرد: زمین تنیس مجموعه ورزشی شیرودی به فعالیت خود ادامه نداد. بلکه قرارداد سه ساله حاکم بر مدیریت آن در آبان ماه منقضی شد. طبق روال قانونی، ما موظف هستیم برای انتخاب اپراتور جدید، شرایط فرآیند مزایده را رعایت کنید. تعطیلی موقت یک گام ضروری در این دوره انتقال بود.”

خمارلو در این تعطیلی کوتاه تصریح کرد که زمین تنیس شیرودی به مدت دو روز برای تسهیل در روند واگذاری غیرقابل دسترس بود. وی تاکید کرد که این تعطیلی صرفاً رویه ای بوده تا با انتقال به یک اپراتور جدید که توسط شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی انتخاب شد.

زمین تنیس شیرودی تعطیل نشده است
زمین تنیس شیرودی تعطیل نشده است

خمارلو تاکید کرد

در میان این تغییرات اداری. سوء تفاهماتی به وجود آمد که منجر به ادعاهای بی‌اساس از تعطیلی دائمی زمین تنیس شیرودی شد و می‌خواهم به همه اطمینان دهم که این اطلاعات غلط نادرست است . از امروز زمین تنیس در مجموعه ورزشی شیرودی از سر گرفت. به طور منظم فعالیت می کند و طبق معمول از علاقه مندان به ورزش استقبال می کند.”

این مدیر با قدردانی از نگرانی ایجاد شد. در جامعه ورزشی به دلیل تعطیلی موقت در پایان گفت. وی از صبر و درک حامیان تشکر کرد و از در دسترس بودن بی وقفه امکانات تنیس اطمینان داد.

در حالی که مجموعه ورزشی شیرودی

به شکوفایی خود ادامه می دهد، زمین تنیس به عنوان گواهی بر تعهد خود به ارائه امکانات ورزشی با کیفیت برای علاقه مندان. تضمین میراث مداوم برتری ورزشی است.

 

Hesam
19 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *