بازتاب حرکت ستودنی سردار در ایتالیا

سردار آزمون یکی از بازیکنان مشهور فوتبال ایران که در تیم آس رم ایتالیا توپ می زند. و یک حرکت پسندیده و جالب توجه انجام داده است. در ادامه سایت ورزشی با بازتاب حرکت ستودنی سردار در ایتالیا همراه شوید.

 

بازتاب حرکت ستودنی سردار در ایتالیا

به گزارش سایت ورزشی، چند وقت قبل یک خبر درباره اقدام زیبا و پسندیده سردار در رسانه ها منتشر شد. این بازیکن گنبدی با پرداخت هزینه های یک زن دوچرخه سوار ایرانی مقدمات حضورش را در رقابت های تور ترکیه فراهم نمود. خانم پریسا مجنونی موفق شد در هر دو رقابت تایم تریل و استقامت جواز حضور در مسابقات جهانی سال آینده را بدست آورد. پریسا خانم بعد از موفقیت از زحمات آقای آزمون و حمایتش تشکر کرد. او گفت: از سردار به دلیل حمایت تشکر می کنم که در این مسابقه توانستم حضور یابم و به سکو رسیدم و مجوز مسابقه جهانی را بدست آوردم. شرایط رته دوچرخه سواری خیلی خاص است و نیازمند هزینه های بالا می باشد و اگر این شخص نبود من نمی توانستم در این دوره از مسابقات شرکت کنم.

دورهمی سردار آزمون و سروش رفیعی با آرمین 2afm و رضا بهرام

رسانه های مشهور ایتالیایی نظیر گاتزتا دلو اسپورت در این زمینه گزارشی منتشر کرد. در این گزارش به اقدام جالب توجه آزمون و مصاحبه پریسا مجنونی اشاره شد. مهاجم رم در روزهای اخیر یک حرکت ستودنی انجام داد. آزمون تمام هزینه های این دوچرخه سوار را در مسابقات ترکیه پرداخت نمود تا جواز حضور در رقابت های جهانی را بدست آورد. سردار هزینه های حضور این خانم را در مسابقات جهانی گرند فوندو که سال آینده در دانمارک برگزار می شود، پرداخت خواهد نمود. این دوچرخه سوار 30 ساله ایرانی در حال حاضر رتبه 1118 رنکنیگ جهانی زنان را به خودش اختصاص داد. مجنونی در یک مصاحبه اعلام نمود که با وجود این بازیکن توانستم در مسابقات شرکت نمایم. نظر شما در این باره چیست؟ لطفا در ادامه کامنت ها آن را بیان نمایید.

 

بازتاب حرکت ستودنی سردار در ایتالیا

mohamadnd
25 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *